Skocz do zawartości
Forum

Jak dogadać się z rodzicami w sprawie chłopaka?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z dogadywaniem się z rodzicami. Po raz drugi zeszłam się ze swoim chłopakiem, którego moi rodzice nie akceptują. Wiedza, ze zerwał dla mnie kiedyś dla innej, lecz zaraz nawet się z nią nie spotykając zrozumiał, ze to pomyłka. Moja mama powiedziała ze nigdy go nie zaakceptuje, a tata straszy, ze przepędzi go siła jeśli się pojawi. Zabraniają mi się z nim spotykać. Jak dojść z nimi do porozumienia i wytłumaczyć ze chce być z nim szczęśliwa?

Odnośnik do komentarza

"wytłumaczyć ze chce być z nim szczęśliwa?"

Może rodzice widzą, ze Ty bardzo byś chciala być szczęsliwą, ale wg nich to małe na to widoki, bo chłopaczek znając Ciebie i zawracając Ci wcześniej głowę na chwilę poleciał za inną i to dyskredytuje go w ich oczach?

Jeśli co jakiś czas chcesz się z nim legalnie spotykać, to musisz im powiedzieć, że mimo takiej wpadki z jego strony Ty i tak dałaś mu drugą szansę i chcesz go widywać.

Może rodzice uważają, że jesteś jeszcze za młoda na bieganie na randki z chlopakami?

Może im się chłopak nie podoba, bo może żle się uczy?

Może oceniają go, że jest nieambitny, leniwy, mało interesująco spędza czas wolny?

Może jest dużo od Ciebie starszy i może pragnąć "pełnego" bycia parą z Tobą i to za bardzo Ci skomplikuje życie?

Ty dorastasz i oglądasz się za chłopakami. Rodzice są może nadopiekuńczy a może widzą coś ,czego Ty zakochanym okiem nie dostrzegasz?

Próbuj się z nimi w tej kwestii dogadywać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...