Skocz do zawartości
Forum

Jaka dieta byłaby najlepsza?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zacząć od ćwiczeń, to daje najlepszy efekt, długie spacery, rower, basen jest teraz sporo opcji na aktywność na świezym powietrzu, jak masz problem z utrzymaniem diety to spróbuj colon slim pić 2 razy dziennie, mi bardzo zmniejszył apetyt i też słodycze przestałam jeść dzięki temu

Odnośnik do komentarza
Gość MariolkaOlka

Świetne menu ma firma Wygodna Dieta – https://www.wygodnadieta.pl/. Można tutaj dopasować program pudełek dla siebie, pod swoje smaki i też cele jakie się chce osiągnąć. Są specjalne diety dla odchudzających się, ale jest też dieta sportowa jaką ja sobie wykupiłem dla osób które sporo kalorii spalają w ciągu dnia i muszą to rekompensować właśnie odpowiednim odżywieniam się.

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegorz

Tak naprawdę jeśli chodzi o ofertę BonAppeFit to polecam, bardzo dobra propozycja, można ogólnie liczyć na smaczne posiłki i jak na dietę pudełkową dodatkowo mają też bardzo dobrą cenę więc pod tym kątem polecam. Chyba z tych ofert, które gdzieś tam szukałem i udało mi się sprawdzić to oni mieli najlepszą cenę.

Odnośnik do komentarza

A co w takim razie powiesz na taką opcję, jak śródziemnomorska? Przede wszystkim to styl odżywiania oparty na produktach roślinnych, olejach roślinnych, rybach, owocach, orzechach i nasionach. Ogranicza się w niej spożycie mięsa, przetworzonej żywności oraz tłuszczów nasyconych. Dieta ta ma pozytywny wpływ na zdrowie, ponieważ obniża poziom cholesterolu, poprawia funkcjonowanie serca i układu krążenia, a także zmniejsza ryzyko chorób przewlekłych. Przepisy na dania śródziemnomorskie są proste w wykonaniu i pełne smaku, a jednocześnie są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Może być dla Ciebie racjonalną opcją przynajmniej do przetestowania. Zajrzyj na https://anetaflorczyk.net/dieta-srodziemnomorska-przepisy-zasady/ i daj znać, jaka wygrała ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...