Skocz do zawartości
Forum

Refluks POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu stwierdzono u mnie refluks. Jednak od czwartku objawy znacznie sie nasilily utrudniając mi funkcjonowanie.
W srode mialam gastroskopie pod narkoza. W czwartek zaczelam brac emanere. Caly czas biore prokit. Od czwartku zaczęło sie pieklo.. pieczenie w klatce piersiowej i dusznosci. Dodam ze jestem astmatykiem. Nic nie pomaga..od wczoraj biore controloc 40 2x dziennie. Lekarz powiedzial ze powinno byc lepiej ale nie jest.. czy ktos ja pomysl jak z tym walczyć? Coś co pd reki przyniesie ulge w pieczeniu i dusznosci? Proszr o pomoc. W sobote mam wesele a jak na razie nie jestem w stanie wyjsc z lozka. Czy w ogole powyższe objawy sa normalne przy refluksie?

Odnośnik do komentarza
Gość foolmenow1

Prokit byl podany przed gastro bo podobno biorac controlog nie wyszloby czy jest bakteria czy nie ma. Wczesniej bralam controloc i nie bylo objawów. Teraz mialam gastro przy narkozie wiec nie wiem czy to po prostu nie jest od tego..

Odnośnik do komentarza

Pierwsze słyszę by controloc maskował H.Pylori. To nie prawda.Narkoza tego typu nie ma wpływu chyba żeby doszło do mechanicznego uszkodzenia w co wątpię.Jeśli chcesz to omów to z lekarzem,ja osobiście odstawiłabym tymczasowo prokit i sprawdziła czy aby nie ma wpływu na całą sytuację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...