Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Ani kolega,ani przyjaciel,ani partner ani kochanek..


Gość Vee

Rekomendowane odpowiedzi

Jak temacie listu. Krzysztof lat 36. Od wiosny os czasu do czasu sie widujemy. Byly calusy i troche pieszczot,skonczylo sie na przytulaniu i nic więcej nie poszlo i nie pójdzie,z tym ze ja owszem mogę sie przytulać.Nie chce juz pocałunków. Na taka decyzje wplynelo to ze poznając tego faceta troche zauwazylam,dowiedziałam sie. Owszem gadamy,na fb piszemy. On nie chce związku ze mną,zbyt prędko o sexie gadal. Zrazilo mnie to. Pozatym sa dwie kluczowe kwestie ważne które spowodowały ze nie czuje sie dobrze przy nim,mimo ze lubię. Pierwsza to taka ze on ma masę kumpelek zajętych,żonatych i jesli ja będę miec partnera to on powiedzial ze ze mną zrywa a z nimi nie zerwał i je lubi. Co mnie boli i czego nie rozumiem kompletnie. Druga kwestia to taka ze kazdej nocy ,absolutnie nie wiem jak daje in fizycznie rade ale kazdej zasypia okolo 2 w nocy bo jak sam przyznal chodzi do kumpli i idą w nocy na piwo do parku i na cygaro. Mnie niepokoi czemu codziennie i czemu w nocy i co tak naprawde tam się dzieje. Przyznal mi się do tego. Nasz kumpel wspólny mowil ze on i jego znajomi palili trawke,brali prochy. Krzysiek zaprzeczył. Napisałam bo nie wiem co zrobić z ta znajomością. Z jednej strony mam zal za te tajemnice i podejscie i nie chce z nim sie całować. Juz przestalam bać sie ze do sexu inna znajdzie. Nie wiem czy w ogóle powinnam sie interesować co on robi po nocy,czemu tak chodzi. Dodam ze on nie pracuje i może stad robi co chce. Juz mu mowilam ze ja musze szukac faceta do zycia itp. Mam mętlik. Jesli sie spotkam to on zechce sie całować i przytulać a robi to mocno i od tego jakiś mentlik mam. Echh

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj do mnie dzwonil.Dluga rozmowę prowadziliśmy. Powiedziałam ,ze chciałabym w zyciu bliskości,związku,wsparcia,mam 30 lat skończone. On na to ze go omewam,ze zaczyna cos do mnie czuć,ze jestem bliska. Nie zaproponował związku i powiedzial ze urywa ze mna znajomość bo ma dużo koleżanek i nie chce ze mnie koleżanki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...