Skocz do zawartości
Forum

Nocne napady nieuzasadnionego strachu


Gość AnomalyNeko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AnomalyNeko

Witam
Mam 15 lat i od dłuższego czasu miewam jakieś dziwne ataki. W nocy czasami mam tak, że wydaje mi się, że coś mnie obserwuje.. Że chce mnie skrzywdzić, że to coś bardzo złego. Zaczynam mieć wtedy problemy z prawidłowym oddychaniem, cała się trzęsę, czasami nawet boję się oddychać. Siedzę wtedy pod kołdrą, bo boję się, czegoś.. czego tam nawet nie ma. Mam wtedy wrażenie, że to mój koniec, że za chwilę mogę naprawdę umrzeć, ale zaraz jak spojrzę w ciemność, to wpadam w panikę i to się pogarsza, zwłaszcza jak jest ciemno.. Czasami też słyszę jakieś głosy, przez które mam wrażenie jakby miały mi pęknąć bębenki. Co najgorsze, tylko ja to słyszę. Nie rozumiem co się ze mną dzieje, nie mogę się zwrócić do kogoś o pomoc, radę.. Mam wrażenie, że ostatnio wszystko zaczyna mnie przerastać, już sobie nie daję rady
Pomóżcie mi
Proszę

Odnośnik do komentarza
Gość przesłuchaj1010

Nie wierz temu , nie bój się tego wiarą nadajesz temu mocy bo tak działa ludzki umysł mam wielkie doświadczenie i miałem gorsze rzeczy i tego już nie ma bo nie wierzę w to nie boję tylko kładę z dziecięcym uśmiechem spać .

Odnośnik do komentarza

Zaopatrz się w mini lampkę albo jakieś małe światełko, co będzie oświetlać pokój. Jasność jest niezbędna gdy człowiek jest przewrażliwiony na strach. Zawsze możesz mieć telefon w pobliżu, np. na stoliku obok łóżka. Tylko nie spij z nim, ja tak robiłam, ale wiem że to niezdrowe i kładę go chociaż metr od głowy. Wiesz co i nie oglądaj strasznych filmów, bo przez nie są te wszystkie lęki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...