Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mateusz_zet

kamica nerkowa leczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz_zet

Witam. jakie są najskuteczniejsze formy leczenia kamicy nerkowej? Czy można skutecznie załatwić sprawę farmakologicznie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktor_HJ

Ja trafiłem z kamicą nerkową do lekarza dr. Cieślińskiego w Poznaniu, który wykonał zabieg laserowego rozbicia kamieni. Potem tylko leczenie farmakologiczne wspomagające proces leczenia i gojenia, no i po problemie. Polecam rzetelne, profesjonalne podejście pana doktora w warunkach komfortowych dla chorego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WaldemarL

Usuwałem u dr Piotra Cieślińskiego kamienie i muszę powiedzieć, że zrobił to bardzo dobrze, sprawnie, bezboleśnie. Po zabiegu szybko doszedłem do siebie i wróciłem do pracy. Pan doktor to super człowiek, świetny specjalista, widać, że ma ogromne doświadczenie. Również polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hellena332

Moja znajoma zażywała saszetki Nefrostone. Z tego co wiem pomogły jej bardzo, a nowe kamienie nie powstały. Może przejdź się do apteki i dopytaj o dostępne środki? Niech ci coś polecą, od tego przecież są;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dariusz-Papierski

Spróbuj sie skontaktowac z tym instytutem https://euksi.org/ oni sie zajmuja leczeniem to jest takie nowoczesne miejsce ja tez mam zamiar do nich zadzwonic i podjac sie leczenia wreszcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...