Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to może być nerwica?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Hej16 lat Najpierw zaczalem sobie wmawiac ze mam raka trzuski,zoladka,watroby i kosci.Poniewaz zaczalem wpisywac objawy i zawsze bylo ze rak.Wszystkie objawy moglem sobie dopasowac.Najmniejszy bol byl dla mnie oznaka ze mam raka.Bylem na badaniach krwi wszystko ok.To wszystko trwa juz miesiac i caly czas mam strach ze jestem na cos chory.Ostatnio zaczela mi drzec prawa reka i jakbym mial w niej mniej sily.Caly czas czytam ze to sm.Moze to byc nerwica lekowa czasami mam scisk w gardle

Odnośnik do komentarza

Lęki, obawy o własne zdrowie/życie mogą świadczyć o rozwijających się zaburzeniach nerwicowych. Konieczna jest jednak bezpośrednia wizyta u lekarza, bo przez Internet nie da się niczego stwierdzić. Podobnie nie radzę diagnozować się via Internet - często objawy, jakie wpiszemy do wyszukiwarki, podpowiedzą masę strasznych chorób. Niepotrzebnie nakręcasz się, czytając o tych dolegliwościach. Podejrzewam, że somatycznie wszystko z Tobą w porządku. Jedynie "głowa" każe Ci wierzyć, że jest inaczej...

Odnośnik do komentarza

Czy przypadkiem nie jesteś typem hipochondryka ? Może potrzebujesz pomocy psychologa. W żadnym wypadku nie wczytuj się w objawy chorób podanych w internrcie , bo w zasadzie wszystkie można podciągnąć pod błahe lub urojone własne dolegliwości. To Twój umysł może być chory , a nie ciało ,ale tu powinien pomóc Ci psycholog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...