Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to może być nerwica?


Gość Embeee1410

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Embeee1410

Witam, mam 25 lat.
Na codzień jestem usmiechniety i pełen życia. Choć nie zawsze. Bardzo dużo pracuje i jeżeli można nazwać spanie od 2:00 do 9:00 regularnym to ono takie jest. Niedawno przeprowadziłem się z dziewczyna do wspólnego mieszkania. Problem pojawia się gdy dochodzi do klotni, czuje jakby się we mnie gotowalo. Cały drze, a gdy chce coś wykrzyknac nie potrafią skleić słów i zaciska mi się gardło. W pracy miewam bardzo częste bóle glowy, a także bóle w okolicach serca po których mam wraznie że zaraz będę mieć zawał. Z trawieniem nie jest lepiej czasami odwiedzam wc od 4 do 5 razy dziennie. Czuje codzienne obawy że mogę stracic najbliższą mi osobe przez rzeczy których nie chce robić a robie. Sprawiam jej problemy o była co. Proszę o jakaś poradę czy mam się martwić o swoj stan psychiczny bo jest mi wstyd komukolwiek o tym poiwedziec, a także niechętnie dopuszczam ta myśl do siebie.

Odnośnik do komentarza

By móc stwierdzić, czy cierpi Pan na nerwicę, najpierw należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu i sprawdzić, czy wszystko w porządku ze strony organizmu - czy wszystko ok z żołądkiem, z sercem etc. Jeśli badania wyjdą w porządku, dopiero wówczas można szukać przyczyn Pana dolegliwości w psychice i podejrzewać nerwicę. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...