Skocz do zawartości
Forum

Bóle stawów, mięśni, zmęczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ta oferta jaką może zaproponować grupa https://www.facebook.com/groups/2623109481051786 będzie o tyle świetna, że będziesz miał terapię dopasowaną pod siebie, pod swój organizm i swoje problemy ze zdrowiem. Ta kwestia ma kluczowe znaczenie i wpływ na to jaka będzie efektywność. Uważam, żę to doświadczenie jakie jest po stronie grupy i jednocześnie wsparcie laboratoryjne będzie bardzo istotne, sprawi, że ta terapia faktycznie będzie na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli często doskwiera was  ból stawów oraz mięśni, że nie możesz wytrzymać to może przejdźcie się do osteopaty. Ja osobiście polecam polecam wizytę u https://osteopatiabp.pl/ . Specjalista ten pomógł uporać się z bólem moich mięśni i stawów które nie były do wytrzymania. Teraz z tych bólów nic nie mam. Gorąco polecam sami zobaczcie. 

Odnośnik do komentarza

Oj tak, Tulsi Madurai znam i stosuję. Mega wydajny bo jego się stosuje tylko rozcieńczonego. Mnie pomaga po urazach ale i po siłowni jak mięsnie bola. Stosuję tez do inhalacji na katar czy zatoki. Znakomity jest no i naturalny

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo pomaga flexistav xtra, od ponad 3 miesięcy piję jedną saszetkę codziennie rano i odczuwam wyraźną różnicę. Wcześniej po treningach bardzo dokuczał mi ból stawów i bioder, teraz już nie mam tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Często po treningach miałam problem z bólem stawów, zwłaszcza kolan i stawów skokowych, myślę, że to kwestia przeciążenia czy nieodpowiednich butów. Buty zmieniłam ? I regularnie od ponad 2 miesięcy piję flexistav xtra i poprawa jest znacząca. Ból kolan minął nawet po większym wysiłku.

 

Odnośnik do komentarza

Osobiście mam bóle głowy i pleców od 23 roku życia, a mam już 31. używam olejku cbd do tego dodatkowo enzymy trawienne czyli po prostu aminokwasy które zwalczają stany zapalne, a próbowałem wiele różnych metod. Zacząłem brać cbd najpierw z myślą o poprawie samopoczucia, a potem zauważyłem, że działa też na stawy i bóle głowy i pleców .Mam teraz ten olejek CBD i chwalę go sobie. Warto sprawdzić. Enzymy mam od KFD. Zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Medycyna to bardzo szeroki temat i wiele różnych chorób na co dzień jest rozpoznawanych u nowych pacjentów, dlatego warto mieć odpowiednią wiedzę. Myślę, że istotne jest poznanie takiej choroby, jak reumatoidalne zapalenie stawów. Możecie przeczytać o tej chorobie na stronie https://reumedika.pl/2022/06/23/reumatoidalne-zapalenie-stawow-przyczyny-objawy-leczenie-dieta/ .

Odnośnik do komentarza

Może byc od covida, może byc z przeciążenia, kontuzji itp. Ja na przykład u siebie zauważyłam problemy z kolanami i biodrami po intensywnym sezonie rowerowym. Ale faktycznie odkąd piję ten flexistav xtra w saszetkach regularnie problem mija ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...