Skocz do zawartości
Forum

Kłócia z lewej strony a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
zacznę od razu: mam 28 lat, jestem osobą niestety otyłą.
Jakiś czas temu zacząłem miewać dolegliwości związane z bólem brzucha (nie były mocno dokuczliwe). Lekarz rodzinny zlecił badanie USG.
Wynik badania (ok. miesiąc temu) - powiększona wątroba ale nieznacznie - bez żadnych uszkodzeń czy powikłań.
Woreczek żółciowy w normie, trzustka OK, śledziona OK. Lekarz wykonujący badanie stwierdził, że nie widzi absolutnie nic niepokojącego.
Od tygodnia odczuwam kłucia z lewej strony brzucha (nadbrzusze i typowo lewy bok) z lekkim bólem pleców, mdłości (nie są uciążliwe, nie powodują wymiotów) oraz takie uczucie ciążenia na głowie (być może to zwroty).
I teraz najważniejsze - w pewnym momencie zacząłem studiować mądrości internetowe nt. raka trzustki (było to jeszcze przed badaniem USG).
W tym momencie dosłownie "wkręcam" sobie, że mam raka tego narządu (napatoczyły mi się też myśli o białaczce), momentami nie wytrzymuje psychicznie - szczególnie jak siedzę sam w pracy, gdy wracam do domu - do żony i dziecka mój stan się poprawia.
2 dni temu nerwowo nie wytrzymałem i dosłownie wybiegłem z pracy, żeby wykonać morfologie. Wynik? Praktycznie pozytywny - jedynie minimalnie odchylone były wyniki hemoglobiny i płytek krwi - reszta wzorowo, bilirubina w normie.
Czy to możliwe, że popadam w nerwicę, która wywołuje objawy wymienione wcześniej: kłucia w boku/plecach, nudności, zawroty głowy?

Odnośnik do komentarza

1. Masz naturę hipochondryka, czyli osoby, ktora jest w stanie wkręcić sobie wszystko co jej podpowie jej głowa, ksiązka, internet, ktos w towarzystwie.
2.Rak trzustki jest najczęsciej nieuleczalny, zabiera ludzi szybciutko- u mojego taty od dnia diagnozy 4.12 do zejścia 28.02 nastepnego roku.
3.Inne masz samopoczucie w domu a inne w pracy-stąd można domniemywać,że pt.1 przeważa
4. Może Cię uspokoi jak coś ze sobą bedziesz robil i poczujesz sie lepiej. Skoro masz nadwagę, to zdrowe odzywianie na warzywkach. Lecząco 6 tygodni tylko na warzywkach z jablkiem i cytryną wg dr Dąbrowskiej-waga zleci i może jakiś wstęp do chorob też sie znormalizuje:


Do tego też gimnastyka- endorfiny też polepszą Twoje samopoczucie.

Coś mądrze ze sobą trzeba robić a nie zamartwiać sie bezproduktywnie.

Przyjdzie czas na kazdego z nas- tylko po co go przyspieszać mentalnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...