Skocz do zawartości
Forum

Czy preejakulat przeniesiony na pochwę może zapłodnić?


Gość filip2541

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zestresowanaaaa

Witam
Mam niewiele lat i ostatnio z moim chłopakiem nas trochę poniosło i zaczęliśmy się pieścić. W pewnym momencie on dotknął swojego członka, na którym znajdował się preejakulat i nie wiem po jakim czasie, ale chyba krótkim zaczął mnie dotykać i włożył palce do pochwy. Nie jakoś specjalnie głęboko, bo wtedy zdał sobie sprawę co się stało i wpadliśmy w panikę. Stosunku seksualnego nie było (mam na myśli, że penis nie znalazł się w pochwie)
Wytrysk był, ale długo po tym zdarzeniu i nie było styczności z naszymi narządami płciowymi, bo nadal ten strach był gdzieś w nas. Nie miałam w tamtym czasie miesiączki i nie pamiętam już czy byłam przed nią czy po, ale chyba po. Dodam jeszcze, że moje miesiączki są bardzo nieregularne.
Od tego zdarzenia minęły jakieś 2 tygodnie, miesiączki brak, stres jest no wielki i myślę, że to on również opóźni mi okres.
Jednak cały czas myślę "a może jednak..."
Żyje teraz w okropnym stresie. Zauważam rzeczy u siebie, na które wcześniej nie zwracałam uwagi, ale chłopak mówi, że to ze zdenerwowania i że on to wszystko widział już wcześniej.
Stresuje się również innymi czynnikami. Szkołę pominę, ale ostatnio zauważyłam, że z sutków wypływa mi bardzo niewielka ilość przezroczysto-białego płynu. Wyczytałam, że to prolaktyna. Być może pokazała się u mnie z powodu wielkiego stresu (mam taką nadzieje) a może to jakaś choroba [?]
Boli mnie na dole lekko brzuch tak jak przy okresie, ale go wciąż brak. Tak samo śluz. Jest go bardzo mało, ale sprawdzam tylko wtedy kiedy jestem zestresowana, więc może on też się wydziela w takiej małej ilości przez stres.
Ostatnio również boli mnie pod żebrami i chyba wątroba, choć ręki nie dam sobie uciąć. Takie dolegliwości z żebrami i wątrobą miałam już wcześniej, ale jednak mnie to wszystko jeszcze bardziej przeraża.
Popadam już chyba w jakąś paranoję. Boję się, że mogę być w ciąży. Powiedziałam mamie o prolaktynie i o tym, że bardzo mnie martwi to, że mam takie nieregularne miesiączki, zwłaszcza, że miesiączkuje jakoś od 12 roku życia, aktualnie mam 16, a czasami potrafię nawet nie mieć okresu w miesiącu.
Proszę, uspokójcie mnie jakoś i powiedźcie, że ciąża jest tutaj niemożliwa, bo już nie mam siły. Nie sypiam w nocy.

Odnośnik do komentarza

zestresowanaaaa skoro byl preejakulat a on dotykal Twoich narzadów płciowych to istnieje znikoma szansa ze mogł go przeniesc do srodka i musisz sie z tym liczyc w momencie gdy nie było zadnego zabezpieczenia. Pamietaj ze to jednak ryzyko znikome. Ja sądze ze te objawy i to co zauwazasz to lekka przesada ;-) okres sie spoznia bo sie stresujesz. Osobiscie wątpie w Twoje bycie mamą:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Prejakulat zawiera plemniki wiem ze przez stosunek przerywany albo wprowadzenie na palcu do pochwy świeżej i widocznej wydzieliny może dojsć do zapłodnienia a co w przypadku kiedy partner podczas zakładania prezerwatywy mógł tylko minimalnie dotnąc płynu dotykac jeszcze inne przedmioty po drodze i po ok 1minucie włozyc palce do pochwy bez widocznego płynu gołym okiem ? czy jest ryzyko ciazy? czy mam sie bać? zakladam ze to były dni płodne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...