Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość n...l

Jak wyprostować niesymetryczne zęby?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n...l

Mam problem z zębami, w gornej szczęce sa krzywe, czytalam w internecie ze sa nie asymetryczne, nie sa na lini prostej. W dolnej szczece mam zab ktory jest po za lukiem, moja ortodontka powiedziala ze nie da sie tego wyleczyc? co zrobic? zmienic ortodonte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agaga33

No jasne, ze zmienić ortodonte! Skonsultuj to w innym gabinecie i porównaj opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość a u

Poszukuję dobrego ortodonty z Łodzi. Ktoś może kogoś kompetentnego polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maxymka

Dokładnie, ja bym skonsultowała. Ortodontka na nfz do której trafiłam też powiedziała ze mojej wady nie da się wyprostować i poszłam na konsultacje prywatnie ( Astra Dent w Katowicach, jakby ktoś szukał ) - dr Ewa Maksym o tu jakoś się da :) Konkretny ortodonta znający sę na swoim fachu z odpowiednim przygotowaniem na pewno pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hania227

A ja osobiście zaufałam Pani dr Joannie Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex w Łodzi. Moim zdaniem jest bardzo dobra jeśli chodzi o ortodoncję - ma szeroką wiedzę, duże umiejętności. Bardzo polecam za rzeczowość i świetny program leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość merylicious27

Idź do innego ortodonty na konsultację, zobacz co ktoś inny Ci powie. Jeśli byłabyś zainteresowana ortodontą z Warszawy, mogę polecić klinikę Rock Your Smile, sama tam się leczę, a wcześniej też trafiałam na różnych lekarzy, którzy mówili, że tego się "nie da" albo że to jest "wyjątkowo trudne" i drapali się w głowę. Okazało się, że jak ortodonta operuje konkretnymi umiejętnościami, to większość rzeczy się da :) Dobry lekarz to podstawa, pamiętaj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rad
W dniu 24.05.2017 o 18:53, Gość Maxymka napisał:

Dokładnie, ja bym skonsultowała. Ortodontka na nfz do której trafiłam też powiedziała ze mojej wady nie da się wyprostować i poszłam na konsultacje prywatnie ( http://www.dentysta-torun.eu/niewidoczny-aparat-ortodontyczny/, jakby ktoś szukał ) - dr Ewa Maksym o tu jakoś się da :) Konkretny ortodonta znający sę na swoim fachu z odpowiednim przygotowaniem na pewno pomoże

To do ortodonty można iść na NFZ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Vąs
W dniu 30.06.2018 o 12:43, Gość merylicious27 napisał:

Idź do innego ortodonty na konsultację, zobacz co ktoś inny Ci powie. Jeśli byłabyś zainteresowana ortodontą z Warszawy, mogę polecić klinikę http://www.dentysta-torun.pl/czy-aparat-ortodontyczny-uniemozliwia-leczenie-zebow/ sama tam się leczę, a wcześniej też trafiałam na różnych lekarzy, którzy mówili, że tego się "nie da" albo że to jest "wyjątkowo trudne" i drapali się w głowę. Okazało się, że jak ortodonta operuje konkretnymi umiejętnościami, to większość rzeczy się da :) Dobry lekarz to podstawa, pamiętaj!

O! i coś takiego mi się podoba, takie podejście! Super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olo

Ja  polecam udać się do dobrego specjalisty, który zna się dobrze na rzeczy. Polecam ortodontów z Eurodental w Warszawie. Sama korzystam z ich usług i jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olek!

Jasne, że zmienić lekarza. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli ktoś z Krakowa będzie szukał świetnych dentystów to w tej klinice nie ma rzeczy niemożliwych - scandinavian clinic. I tu chciałem Ci polecić mojego lekarza, specjalistę chirurgii szczękowo twarzowej, dr Adam Balczyński. Na pewno znajdzie rozwiązanie dla twojego problemu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...