Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód,brak porannego wzwodu itp


Adamek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat i od dluzszego czasu mam problemy z erekcją. Nie wystepują u mnie poranne wzwody. Masturbować się mogę, ale wygląda to tak,że gdybym przestał po chwili mój penis by opadł, albo czasami opada w trakcie masturbacji i potem go wznawiam. Urolog na początku stwierdził,że wina jest w prolaktynie której faktycznie miałem za dużo, ale przez całe leczenie nie było żadnej poprawy. Wykonałem teraz badania na testosteron,lh,estradiol i prolaktyne i w zaleznosci od wyników lekarz zadecyduje czy brać Clostilbegyt. Sytuacja jest trudna bo mam dziewczynę, która chce się ze mną kochać i czuje sie przeze mnie nie atrakcyjna gdyż ja nie moge. Dostałem od lekarza Sildenafil i poprawia on troche erekcje, ale gdy tylko zakładam prezerwatywe penis odmawia. Bez prezerwatywy szybko dochodzę. Pisze bo chciałem zapytać Was o jakieś rady, albo może uważacie że wina wcale nie leży w hormonach. Kiedyś stwierdzono u mnie anemie i jak brałem żelazo i kwas foliowy to poranne wzwody wróciły, erekcja tez była normalna. Po leczeniu problem wrócił a żelazo w normie. Dodatkowo co myślicie o środkach w stylu Permen king. Warto żebym coś takiego zażywał? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

z uporem maniaka zakładasz wątki o tym samym problemie, zamiast przeglądnąć i znaleźć pasujący do twojej dolegliwości!!!! Wyręczę Cię. Otwórz temat "W jaki sposób", zrozum, zastosuj i już więcej nie biadol. Masturbację jednak ogranicz, lekarzy omijaj dużym łukiem.Zrozum, organizm sam zdolny jest doprowadzić się do pełnego zdrowia, w tym seksualnego, ale po spełnieniu kilku warunków, i nie są to leki przepisywane przez lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość do głupka

cyt.:
Po leczeniu problem wrócił a żelazo w normie. Dodatkowo co myślicie o środkach w stylu Permen king. Warto żebym coś takiego zażywał? Pozdrawiam
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
No, spróbować możesz, jeśli uważasz się za królika doświadczalnego. Najwyżej urośnie Ci gruczolak w sterczu, a po usunięciu prostaty i jąder będziesz śpiewał sopranem w chórze kościelnym, buaaahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Gość Rodriggo

U mnie podobnie, żadnych działań niepożądanych od kiedy biorę IQMAN. Wcześniej brałem znane i popularne tabletki godzinę przed, ale miałem po nich duże skoki ciśnienia, czasami myślałem, że mi głowę rozsadzi i dla serca to też nie zdrowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...