Skocz do zawartości
Forum

karboksyterapia i laserowa depilacja


agnesiis

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmetyczka nic na ten temat nie wie a kardiolog nie jest pod ręką :) poza tym kto pyta nie błądzi :) a jeśli ty nie znasz odpowiedzi to się nie udzielaj, proste :) nie biorę odpowiedzi z internetu w pełni na poważnie ale mogę się nimi trochę sugerować :) po to jest ten portal żeby się pytać. Skończmy tą dyskusję bo nie ma sensu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli kosmetyczka nic o tym nie wie, to zmieniłabym gabinet. Bo przeciwwskazania do zabiegu powinna mieć w jednym palcu.
Jeśli chodzi o laserową depilację to wydaje mi się (wg mojej aktualnej wiedzy), że zabieg nie powinien mieć wpływu w żaden sposób na pracę serca. Co do karboksyterapii to nie wiem, bo nawet nie wiem, na czym ten zabieg polega ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, niedawno zapisałam się na zabieg depilacji laserowej, jednak nie za bardzo wiedziałam jak się do niego przygotować. Szukałam informacji w internecie jednak na każdej stronie informacje znacznie różniły się od siebie. Znajoma podesłała mi stronę https://eksperymentalna-psychoterapia.pl/depilacja-laserowa-co-przed-zabiegiem/ i wydaje mi się, że podane na niej informacje są jak najbardziej rzetelne. Co o tym myślicie, czy może macie bardziej sprawdzone informacje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...