Skocz do zawartości
Forum

Infekcja pęcherza w ciąży


kkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem w pierwszym trymestrze ciąży, 2 tyg temu zrobiłam badanie moczu, wykazało kosmiczną ilość bakterii (10 x wyższą niż norma) z racji tego ze mój ginekolog prowadzący do końca stycznia jest na urlopie, wybrałam się do innego, Pani doktor stwierdziła ze to nie jest infekcja pęcherza tylko grzybica pochwy, dostałam antybiotyk dopochwowy, niestety kilka dni przed zakończeniem kuracji antybiotykowej zaczęłam odczuwać ból nerek, mocz był mętny i miał intensywny zapach, poszłam szybko ponownie zrobić badanie moczu, okazało sie ze bakterii dwa razy więcej niz było, do tego pojawiły się leukocyty, erytrocyty i białko. Pani "ginekolog" zapewniała ze bakterie w moczu są przez grzybice i ze mam sie nie martwić. Teraz bardzo żałuje ze zaufałam bo jak widać diagnoza była błedna a infekcja poszła dalej, czekam teraz na wyniki posiewu i jeszcze w tym tyg trafie do lekarza. Proszę mi powiedzieć czy bakterie mogły zaatakować dziecko? Czy coś mu zagraża? Czy bakterie mogą spowodować wady rozwojowe? Jestem zrozpaczona bo to już trwa dość długo i boje się o siebie i dziecko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...