Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha proszę o odpowiedz:(


mateo931

Rekomendowane odpowiedzi

musisz więcej pobrać lek aby zobaczyć że działa, do tego wprowadz dietę eliminacyjną, kup dobry probiotyk i bierz żeby poprawić swoją flore bakteryjną w jelitach, zobacz po jakich potrawach ból się nasila, zjd da się wyleczyć ale na to potrzeba czasu, a dodatkowo dla sprawdzenia czy nic sie nie dzieje złego zrób usg brzucha dla pewności

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam. Przez ostatni miesiąc miałam okropny problem z bolącym brzuchem nie mogłam spać budziłam sie co chwile. Zaczełam brać probiotych taki najzwyklejszy z apteki i po tygodniu jak ręką odjął :) teraz biore jeszcze dla pewności zeby nie wróciło ale warto było spróbowac

Odnośnik do komentarza
Gość caroolineee

mateo931
Pytałem o Badania ale nie che dać
Też czuję takie czasami pulsowanie kłucia chwilowe
Biorę teraz Contix, Trilac Plus, Debutir.
A tak to jeszcze od dłuższego Czasu od małego choruję na Rzs
Też leki mam na to :(

Po co ten Contix przecież to pantoprazol biorą go osoby które mają refluks czy zgage i i tak nie pomaga. Jest to lek hamujący wydzielanie kwasu solnego w soku żołądkowym dzięki czemu zaburza twoje trawienie. W żołądku nie ma wystarczającei ilości kwasu żeby zaczął się proces trawienia jedzenia i zalega ono tam dając nieprzyjemne objawy. Moim zdaniem powinienes to odstawić jak najszybciej. Jeżeli masz zgagę poczytaj sobie o metodach zakwaszenia żołądka, ale nigdy przenigdy nie zobojętniaj go omeprazole pantoprazolem i innymi tego typu lekami bo będzie jeszcze gorzej wiem co mówie z własnego doświadczenia :)

Trilac to probiotyk więc bierz bo dobrze robi, Debutir działa regenerująco i przeciwzapalnie też nie powinno po nim być problemu. Do tego dieta przede wszystkim 0 tłuszczów i słodyczy. Jeżeli po nabiale i produktach z pszennicą czujesz się gorzej to też odstaw je na jakiś czas. Pamiętaj że odbudowanie układu trawiennego trwa dość długo i trzeba być bardzo cierpliwym. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...