Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie i podrażnienie warg sromowych


Gość meemx3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam problem. Swędzą mnie okolice pochwy. Czym jest to spowodowane? Czy to jakieś zakażenie, grzybica czy co? Czy może to być spowodowane brakiem zabezpieczenia podczas stosunku? Możliwe, że się zaraziłam czymś?
Zapach jest normalny, znaczy, nie zmienił się. Nie chcę iść do ginekologa, no chyba, że to konieczne..
Ogólnie to nie pierwszy raz jak mnie swędzi, z tym, że teraz objawy są silniejsze i ledwo mogę usiedzieć. Piecze i swędzi ..Wargi sromowe są podrażnione przy samym wejściu do pochwy.

Mam jeszcze jedno pytanie. Podczas stosunku, gdy członek we mnie wchodzi, nie odczuwam podniecenia, wręcz przeciwnie.. Mam takie dziwne uczucie, jakby bolało, ale tak dziwnie.. Jakbym miała chory pęcherz .. To dzieje się tylko w pozycji, kiedy mam nogi na jego ramionach.

Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

Napisałaś, że już wcześniej miałaś problemy ze swędzeniem, a po stosunku się powtórzyły i nasiliły. Prawdopodobnie miałaś jakiś stan zapalny - infekcję pochwy, która nie była wyleczona tylko przygaszona a po stosunku się odnowiła. Być może partner również miał jakieś problemy zdrowotne stąd nasilenie się problemu. Powinnaś zgłosić się do ginekologa i wyleczyć tę infekcję, aby nie nawracała i aby nie zarazić nikogo. Twój partner również powinien się leczyć, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że albo miał infekcję już wcześniej, albo zaraziłaś go podczas stosunku (zwłaszcza, że nie stosowaliście zabezpieczenia).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...