Skocz do zawartości
Forum

Białe krosty na penisie a grzybica


Gość chris777

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zauwazyłem ostatnio, ze na glowce penisa (przy podstawie) pojawily mi sie takie jakby biale krostki, jest ich sporo do okola postawy glowki i nie wiem co to moze byc, higiena u mnie zawsze na wysokim poziomie, przy dotyku nie wywoluja bolu. Co to moze byc i jak moge sie ich pozbyc oraz obawiam sie reakcji dziewczyny bo bo nie wyglada to normalnie...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, teraz zauważyłam, że napisałeś, że zmiany mają barwę białą. W takim układzie faktycznie może to być grzybica, która u panów może przebiegać bezobjawowo, tylko ze zmianami skórnymi lub z towarzyszącymi objawami takimi jak pieczenie czy świąd. Jeżeli jednak jest to grzybica to na 99% Twoja partnerka też jest już zarażona i odczuwa wszystkie opisane wyżej dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

jak na moje oko jest to grzybica albo infekcja bakteryjna, jesli wspolzyjesz to stsoujcie prezerwatywe, zeby nie zarazic partnerki, a moze to ona zaraza ciebie... najlepiej razem wybierzcie sie do lekarza i odpowiednio sie przebadajcie. Oczywiscie zachowajcie higiene na najwyzszym poziomie, miejscie osobne reczniki po kapieli, dodatkowo partnerka moze zazywac probiotyki ginekologiczne, najlepiej te, ktore maja Polskie szczepy bakterii, bo te najskuteczniej chronia przed infekcjami oraz przed ich dalszym rozwojem, takim lekiem jest Provag i powtarzam koniecznie do lekarza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...