Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu przy negatywnym wyniku testu ciążowego


Gość TheAga1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytająca123

Witam serdecznie, od 10 dni spóźnia mi się okres. w między czasie robiłam test ciążowy z wynikiem negatywnym. Współżyję ze swoim facetem w dni niepłodne z prezerwatywą. Ostatni raz około 23 stycznia. Mam typowe objawy miesiączki: bolą mnie piersi, od czasu do czasu jajniki, od prawie 2 tygodni mam bardzo znikome ilości śluzu. Ostatnią miesiączkę miałam 25 stycznia, wcześniej 1 stycznia, z reguły moje cykle bywają 30-31 dniowe. Nie wymiotuję, nie mam zgagi itp. Co może mi dolegać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Powtórz test dla pewności. Być może miałaś ostatnio dużo stresu albo może się odchudzasz? Może to mieć wpływ na zatrzymanie miesiączki. Powinnaś udać się do lekarza, aby sprawdził czy wszystko jest w porządku. Lekarz może przepisać leki na wywołanie miesiączki.

Odnośnik do komentarza
Gość TheAga1991

Witam, Mam dość "popularny" problem, tj. spóźnia mi się miesiączka. Co prawda jest to dopiero pierwszy dzień, ale już przeżywam, ponieważ moje miesiączki są zawsze regularne. Okres powinnam dostać wczoraj, tj. 17 kwietnia 2011r. Niestety nie pojawił się. Wieczorem zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. Nie mam żadnych objawów, które mogłyby wskazywać na zbliżanie się miesiączki. Co może być przyczyną spóźniania się okresu? Dodam, że współżyłam z chłopakiem ok. 10 dni temu, oczywiście z zabezpieczeniem. Niestety do lekarza mogę pójść dopiero za ok. 3 tyg, ponieważ będę w Polsce. Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam.Mam 21 lat. Mam problem. Spóźnia mi się okres na dzień disiejszy (25.09.12r) już 2 tyg i 1 dzień. Zrobiłam już 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie. Pierwszy test zrobiłam po 6 dniu od planowanej miesiączki, drógi po 7 dniu a trzeci po 14 dniu. I mimo że wszystkie wyszły negatywnie i moim zdaniem nie mam żadnych objawów ciąży to niewiem co mi jest. Prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza

witam.mam 30 lat zawsze mialam regularnie okres,ostatni maialam 3 wrzesnia do dzis nie dostalam okresu zrobilam dwa testy ciazowe lecz wyszly negatywnie praktycznie caly miesiac mialam objewy na okres pozniej na dni plodne wczoraj strasznie rozbolal mnie brzuch i mialam plamienie dosc dziwne niby to oplawy ciemne niby jasna krew sama nie potrafie tak dokladnie tego opisac,czy mozliwe jest to ze mam martwa ciaze lub poprostu test ciazowy nie wykazal ciazy czy moze to cos innego?

Odnośnik do komentarza

Witam. Prawie 2lata brawlam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnie opakowanie skończyłam brać w sierpniu i po tym normalnie dostałaem okres. We wrześniu spoznił sie prawie tydzień. Dzisiaj jest 30dzień i nadal nic. Dodam jeszcze że prawie cały cykl od kąd skończył sie okres wspołżylam z meżem bez zabezpieczenia. Zrobiłam już dwa testy i wyszły negatywnie :( czy może to być jednak ciąża czy coś innego?? Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

~jula30
witam.mam 30 lat zawsze mialam regularnie okres,ostatni maialam 3 wrzesnia do dzis nie dostalam okresu zrobilam dwa testy ciazowe lecz wyszly negatywnie praktycznie caly miesiac mialam objewy na okres pozniej na dni plodne wczoraj strasznie rozbolal mnie brzuch i mialam plamienie dosc dziwne niby to oplawy ciemne niby jasna krew sama nie potrafie tak dokladnie tego opisac,czy mozliwe jest to ze mam martwa ciaze lub poprostu test ciazowy nie wykazal ciazy czy moze to cos innego?

Witam!
Zaburzenia miesiączkowania mogą być następstwem wielu czynników. Niektóre z nich to zaburzenia hormonalne, zmiany w obrębie narządów układu rozrodczego, stres, przemęczenie, czy infekcja. Za brak miesiączki może odpowiadać również ciąża. Jeśli testy ciążowe w dalszym ciągu będą negatywne i sytuacja nie unormuje się przez następny cykl to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

mamusiaM
Witam. Prawie 2lata brawlam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnie opakowanie skończyłam brać w sierpniu i po tym normalnie dostałaem okres. We wrześniu spoznił sie prawie tydzień. Dzisiaj jest 30dzień i nadal nic. Dodam jeszcze że prawie cały cykl od kąd skończył sie okres wspołżylam z meżem bez zabezpieczenia. Zrobiłam już dwa testy i wyszły negatywnie :( czy może to być jednak ciąża czy coś innego?? Prosze o odpowiedz.

Witam!
Po zaprzestaniu stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą występować działania niepożądane m.in w postaci nieregularnego okresu. Jeśli testy ciążowe dają negatywny wynik to raczej nie doszło do zapłodnienia. Dla pewności warto udać się do ginekologa, który wykluczy bądź potwierdzi ciążę oraz zbada przyczynę nieregularnych krwawień.

Odnośnik do komentarza
Gość ja1234567890

Witam! Rownież mam jakże popularny problem, okres spoznia mi się już kilka dni. Wcześniej miałam już dosyć nieregularne miesiączki- zdażało się że nie było ich 2 razy pod rząd. Miesiączki mam naprawdę obfite i bol jest też ogromny, zdażało się rownież że między jednym a drugim cyklem odstęp był ok 40 dni. W ostatnim czasie (roku) schudło mi się ok 10 kg. Teraz mam objawy ala jak na okres czyli bolą mnie piersi, mam widoczne żyłki(zawsze tak miałam) a jednak owe krwawienie nie nadchodzi. Zauważyłam że żyły wychodzą mi ostatnio na całym ciele, raz są bardziej widoczne a raz nie, mam uczucia ciepła i zimna i tak jakby mnie łapała grypa(katar, boli gardło i lekka temp). Byłam rownież ost chora i brałam antybiotyk. Nie wiem czy może to być spowodowane zaburzeniami czy też jest to ciąża..

Odnośnik do komentarza
Gość asiunia1994

Witaj , moim zdaniem powinnas ponowić test ciążowy jeżeli nadal wynik będzie negatywny to idź do ginekologa gdyż ja tak miałam i również z brązowym plamieniem i okazało się że jestem w 7 tygodniu ciąży ale mam krwiaka

Odnośnik do komentarza

Witam. Od tygodnia spóźnia mi się okres. Dokładnie 8 dni temu miałam zabieg usunięcia guczolakowłókniaka piersi. Dodam, że do tej pory miałam regularne miesiączki co 28 dni, dodatkowo robiłam test ciążowy który wyszedł ujemny. Czy ten zabieg mógł wpłynąć na opóźnienie krwawienia?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Więc tak, naczytałam się i nakręciłam strasznie. Moje cykle zawsze trwały ok 32-35 dni, dziś mija 10 dzień od terminu spodziewanej @. Jakieś 4 dni po terminie zrobiłam pierwszy test - negatywny. Wyjechaliśmy w góry, wróciliśmy wczoraj, zrobiłam wieczorem test - negatywny, zrobiłam dziś rano - negatywny. Po powrocie na pierwszym teście pojawiło się coś co można by uznać za bladziuśką kreskę - ale może po prostu ją zobaczyłam po tym jak się naczytałam o pojawianiu się ich na drugi dzień u dziewczyn. Wiem,że muszę zrobić beta (zaraz jadę - mam nadzieję,że wyniki otrzymam szybko) i jestem umówiona do lekarza na czwartek. Nie wiem co o tym sądzić, jesteśmy po przeprowadzce więc termometru jeszcze nie posiadamy. Ale odbija mi się dużo, czuję się jak balon, raz mi gorąco a raz marznę kiedy inni nie marzną, czuję te kłucia w podbrzuszu czasami, o których piszą dziewczyny. Generalnie się zabezpieczamy, czasami zdarza się przerywany (ostatnio tak było kiedy moja magiczna okresowa aplikacja pokazała dni płodne) ale nigdy nie miałam regularnego okresu więc nie jestem w stanie powiedzieć kiedy dokładnie mam owulację. Wykryto mi hashimoto (choroba tarczycy) ale od jakiś 2 miesięcy nie biorę tabletek i nie widzę żadnych zmian w moim zdrowiu (może to była błędna diagnoza :) ); nie wiem czy to ciąża, wiem że muszę czekać na wyniki ale chciałam z Wami porozmawiać, chyba byłoby mi łatwiej. Wczoraj jak zrobiłam drugi test to poczułam taki mały zawód.. Nie staramy się o bejbika, ale wcale nie bylibyśmy załamani gdyby okazało się,że zafasolkowaliśmy.. :)

Odnośnik do komentarza

~olia
hej , ja mam opóźnienie tydzień, nie miałam tyle jak żyje ale 2 testy negatywne \; ale ostatnio miałam traumatyczne przeżycie, smierć, czy to moze byc powód?

Oczywiście, że to moze byc powodem opoznienia miesiączki.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Potrzebuje pomocy.mam 22lata, wspolzyjemy razem od 7 lat I nidgy sie nie zabezpieczalismy. Problem mam taki @ spoznia tydz.w dniu kiedy miala dostac @ mialam jednorazowe plamienie (brazowe). Bola mnie piersi(sutki ciagle sa twarde nie noge sie normalnie ich dotknac, I kolor sie lekko zmienil) jak na @ I podbrzusze od czasu do czasu jak na @. Oprocz tego mialam podwyzszana tem.38.5 latam ciagle tez do toalety na siusiu, pomozcie do lekarza nawet nie ma co isc mieszkam w angli a tu ciaze dopiero uznaja od 3msc. Wiec same rozumiecie a w polsce bede dopiero w listopadzie, czekam na jakies odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

witam. mój problem jest taki czy mogę być w ciąży ? robiłam jeden test i wszedł negatywnie ale robiłam go 8 dni po stosunku (test niby wykrywa po 6 dniach ), okres powinnam dostać w poniedziałek ale nie zapowiada się bo już jest piątek a ja nie mam żadnych objawów przed @.. jedynym moim problemem to jest wzdęty brzuch, czasami lekki ból w podbrzuszu, i jedno co mnie bardziej zadziwia temperatura ciała i pochwy, jest ona podwyższona i jest cały czas 37 w zwyższ... jest to czwarty dzień jak mierze temperaturę. temperature ciała mierze 3 razy dziennie bo zastanawiam sie czy spada czy nie a ona sie utrzymuje caly czas tak samo, co to może oznaczać ? mogę być w ciąży nawet przy tym negatywnym tescie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...