Skocz do zawartości
Forum

Tycie mimo stosowania diet odchudzających


Gość Kasiulcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Nazywam się Kaśka , mam 15 lat , 169 cm wzrostu i ważę 90 kilo . Ostatnio postanowiłam sobie , że schudnę i zacznę żyć od nowa w nowej skórze . Problem w tym , że przez cały okres mojego odchudzania stosowałam już tyle diet , że one mi nic nie pomagały . Zamiast chudnąć , coraz bardziej tyłam . Ostatnio postanowiłam , że będę jeździć na rowerku stacjonarnym 45 do 1 godziny dziennie . Także strasznie mało jem i nie mogę schudnąć . Co zrobić czy schudnąć ? Jak wam się wydaje ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

To, że jesz mało albo nie jesz wcale nie oznacza, że schudniesz.Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jak wyglądają Twoje posiłki. Czy nie podjadasz między nimi? Ile ich tak na prawdę jesz? Czy jesz słodycze i fast foody? Zrób sobie rachunek sumienia, przeanalizuj wszystkie próby odchudzania się i wyciągnij wnioski.
Jeśli chcesz schudnąć musisz uzbroić się w cierpliwość. Prawidłowe tempo odchudzania to 1 kg tygodniowo w innym przypadku możesz mieć efekt jo jo. staraj się jeść 4-5 posiłków dziennie. Jedz mniej a częściej. Do tego zrezygnuj z słodyczy, fast foodów, chipsów, paluszków, orzeszków ziemnych solonych, słodyczy,słodzenia herbaty i napoi kolorowych. Nie podjadaj między posiłkami, po to jesz 4-5 posiłków aby w ciągu dnia nie czuć głodu. Jedz dużo warzyw i owoców. Do tego zastąp białe pieczywo ciemnym, razowym lub pełnoziarnistym. Posiadają one więcej błonnika i witamin. Dzięki błonnikowi nie będziesz czuć się głodna i dłużej pozostaniesz syta.
Do diety dołącz koniecznie ćwiczenia, jazda na rowerku stacjonarnym to dobry pomysł, musisz tylko pamiętać, że wpłynie to głownie na nogi. dołącz do tego ćwiczenia aerobowe ( skakanie na skakance, bieg w miejscu) oraz ćwiczenia na mięśnie brzucha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...