Skocz do zawartości
Forum

Wspólny ręcznik a ryzyko ciąży


Gość mg22

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,że pytanie może wydawać sie dziwne ale czy używając tego samego ręcznika co partner, również do częsci intymnych ciała jest szansa zajścia w ciąże? Szczególnie jeśli pomiędzy użyciem ręcznika przez kobiete a męzczyznę mineło troche czasu?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zasady higieny nakazują, aby każdy używał tylko i wyłącznie swojego prywatnego ręcznika, zwłaszcza do intymnych części ciała. Nie ma ryzyka ciązy w taki sposób o ile partner nie zostawia świeżej spermy na ręczniku.

Odnośnik do komentarza

mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić? boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemam! co zrobić w dodatku mam zgagę.prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...