Skocz do zawartości
Forum

Plamienie zamiast miesiączki


Gość anonimowa2323

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anonimowa2323

witam. od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dziecko!a problem jest taki że odkąd zaczęliśmy starania to nie mam miesiączki tylko plamienia które trwają około 4-5 dni,mają one dziwny kolor taki jasno brązowy a krwi niema wogóle!dodam że współżyłam co 2-3 dni! i od jakiegoś czasu pobolewa mnie lewa pierś!!! czy mogłam zajść w ciąże?? proszę o odpowiedz!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Witaj!

W celu weryfikacji tego, czy jesteś w ciąży powinnaś wykonać domowy test ciążowy z porannej porcji moczu. Jeśli wynik będzie negatywny powinnaś poczynić kroki w kierunku ustalenia podłoża plamień. W tym celu należy udać się do lekarza specjalisty ginekologa. Przyczyną brązowych plamień mogą być zaburzenia hormonalne a także zaburzenia w obrębie macicy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaniepokojona22

Cześć, może ktoś rozwieje moje wątpliwości i pocieszy...

Mam 25 dniowe cykle i ostatni @ wypadł mi 2 kwietnia. Kilka dni poza zakończeniu krwawienia kochałam się z chłopakiem (było zabezpieczenie, ale skończył w środku) i w sumie potem kochaliśmy się jeszcze kilka razy - zawsze z zabezpieczeniem. W terminie @ (27.04) zamiast krwawienia pojawiło się ciemnoczerwone (prawie bordowe) plamienie, które mam do dzisiaj. Czym to może być spowodowane? Czy pomimo zabezpieczenia mogło dojść do zapłodnienia? Bardzo się stresuje...

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam,mam pytanie ktos tak mial jak jak?mianowicie ostatnia miesiaczke mialam 14.10 2014 a dnia 10.11 2014 dostalam czerwone plamienia i co jakis czas do dnia dzisiejszego plamienie brazowe biore od lat tabletki antykoncepcyjne i pierwszy raz mam takie cos zrobilam test ciazwy wyszedl negatywny.
W zeszlym roku podczas miesiaczki mialam 2 razy czyszczenie ze wzgledu na bardza duza ilosc duzych skrzepow i cos tam bylo skrzywione i mialam prostowanie niewiem czy teraz cos nie jest podobnie,teraz obecnie mam podbrzusze twarde i rano znowu czerwone polecialo i teraz nic caly czas spiaca jestem niemam sily na nic poprostu,Prosze o jakas porade.

Odnośnik do komentarza

Witam, czy rozwieje ktoś moje wątpliwości, mianowicie 14.10 miałam miesiączke, współzylam 8.11.z zabezpieczeniem. Kolejna miesiączke dostałam w terminie 13.11 tyle że bardzo skąpa,z przerwami, z bólem brzucha trwała ledwie 3 dni. W tym czasie bardzo się stresowałam ale czy to przez to? Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...