Skocz do zawartości
Forum

Zaokrąglony brzuch przy podejrzeniu ciąży


Gość marcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że wszystko zaczęło się 18 lutego. Otóż podczas pieszczot z partnerem, wzajemnego ocierania się o siebie, jego członek wsunął się kilkukrotnie do mojej pochwy. Partner nie miał wytrysku, ale wszedł we mnie bez prezerwatywy, dodatkowo miałam dni płodne, wg obliczeń był to najpłodniejszy dzień. Przeważnie cykl trwa u mnie 31, 32 dni. Po tym zdarzeniu trwał on 34 dni - okresu dostałam 8 marca, trwał on 5 dni, czyli tyle ile zawsze trwa. Zauważyłam jeszcze, że po tej miesiączce codziennie wydzielał mi się brązowy śluz (teraz jest bialy). Znacznie częściej niż kiedyś potrzebuję skorzystania z łazienki, apetyt też się nasilił. Na dodatek osoby, które nie miały pojęcia o tym zdarzeniu pytały się czy nie jestem w ciąży, że podobno brzuszek mi się robi (ale to chyba za wcześnie..mam nadzieję, że po prostu przytyłam). Teraz wg mojego cyklu okresu powinnam dostać 8 lub 9 kwietnia, nie mam do tej pory. ;/ 6 kwietnia o 4 rano zrobiłam test ciążowy (było napisane, że rano po obudzeniu, a tego dnia jakoś tak się obudziłam), przed wykonaniem wypiłam 2 szklanki wody niegazowanej, wynik wyszedł negatywny. Czy mimo tego wszystkiego mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Ile takie badanie aktualnie może kosztować i jak długo się na nie czeka? Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ, jeśli jestem w ciąży to wczoraj rozpoczął się 9 tydzień... a chyba do 9 tygodnia można przeprowadzić farmakologiczne przywracanie miesiączki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...