Skocz do zawartości
Forum

Ile kalorii zawiera mój całodobowy zestaw jedzenia?


Gość mateusz1285

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz1285

Witam. Od ponad miesiąca jestem na diecie z dobrym skutkiem jak na razie. Lecz nie jestem pewien ile powinienem zjeść kalorii a ile zjadam. wtedy ważyłem 116kg teraz ważę 108kg ćwiczę 4x w tygodniu na siłowni po około 1.5h+ używam thermo speeda i białko po treningu. O to moje posiłki ; 9;30 thermo speed 10;00 Musli owocowe( łyżek około)+2/3 szklanki mleka 3.2% 13;00 makaron 120g lub 1 worek ryżu 100g+ pierś smażona na oleju około 200g+ sałatka grecka około 100g ( rzadko kiedy zastąpię pierś na wątróbkę 150-200g ) 16;00 3 jajka gotowane ( chyba ze jest szkoła to 4 jajka na 2 porcje) 18;30 thermo speed 19;00 Siłownia 20;30+\- wracam, wypijam białko zjem trochę sałatki greckiej i idę spać z 2h potem. Jeżeli mam szkole to posiłki się nie zmieniają tylko godziny i zaczynam wtedy wszystko od 6;30 rano i wtedy 4 jajka dziele na 2 porcje po 2 jajka. Proszę o napisanie mi ile kalorii około ucinam tym zestawem jedzenia. ważna jest dla mnie ta odpowiedź. a ewentualne doradzanie zmienienia czegoś proszę dopisać po odpowiedz na moje pytanie:) z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii zawiera Twój dzienny jadłospis to potrzebne Ci są 3 rzeczy. Kartka, ołówek i kalkulator. Na opakowaniu każdego produktu masz podaną wartość kaloryczną. Spisujesz sobie całodzienny jadłospis, na wieczór siadasz i zliczasz kalorie. Jest tez prostszy sposób w Internecie są dostępne specjalne kalkulatory do obliczenia kaloryczności potraw czy całego jadłospisu. Wpisujesz tam tylko wagę i dodajesz na listę poszczególne produkty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...