Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Interdite

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 3 dni temu kochalam sie z chlopakiem. Po stosunku zorientowalismy sie ze prezerwatywa zostala we mnie, lecz wystawala z 1cm poza pochwe, wszystko z niej wycieklo na łóżko zanim się zorientoalismy. jakie jest prawdopodobieństwo, ze jestem w ciąży ? kiedy moge wykonac test ciązowy,?z jakiej firmy jest najlepszy ?

Odnośnik do komentarza
Gość małgorzata7777

Witam. Ostatnia miesiaczke miałam 17 grudnia. Cykle mam 29-30dni. 31 grudnia współżylam z chlopakiem, zsunęła nam się gumka ( została we mnie). Juz 3 dni po stosunku zaczęły bolec mnie piersi, z czasem urosły, powiekszyly sie sutki, czułam bóle podbrzusza, kłucie, wzdęcia. 14 stycznia dostałm miesiaczke (normalnie obfita), 17 stycznia zrobilam test - wynik negatywny. Tego samego dnia udałam sie do ginekologa - on zlecił mi badanie usg i test hcg z krwi. 18 stycznia miałam usg dopochwowe i nic nie wykazało, teraz czekam na wynik testu z krwi. Dolegliwości zwiazane z piersiami nie ustepują, Czy to mozliwe ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem wczoraj uprawiałam sex z chłopakiem, byłam w 18 dniu cyklu (przy czym moje cykle sa zazwyczaj regularne, zdarzyla sie raz sytuacja ze okres dostałam po 10 dniach od spodziewanej miesiączki,ale taka sytuacja zdarzyla sie tylko raz). Pod koniec stosunku gdy moj partner wyjmowal czlonka prezerwatywa zsunela sie i zostala w mojej pochwie ale tylko w polowie, podkreslam ze moj patrner nie doszedl a w prezerwatywie znajdowala sie niewielka ilosc preejakulatu. wiem jednak ze isnieje mozliwosc ze moglam zajsc w ciaze, chcialabym sie dowiedziec w jakim stopniu jest to mozliwe, jakie jest prawdopodobienstwo ze moglam zajsc w ciaze? zaznaczam ze prezerwatywa nie zostala uszkodzona.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się ze prawdopodobieństwo jest bardzo małe. 18 dzień już może być Twoim niepłodnym. Jeśli używacie prezerwatyw to wyznaczaj sobie dni płodne i niepłodne np afrodytą na ślinę. W razie wpadki będziesz wiedzieć czy możliwe jest zapłodnienie

Odnośnik do komentarza

Kochałem się z partnerką dnia 21-02-2013 r. i pod koniec stosunku zsunął się kondom, został w pochwie. Dodam, że doszedłem na zewnątrz. Moja partnerka okresu dostała 07-02-2013 r. jej cykl trwa różnie od 30-34 czasem 35 dni. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

uprawiałam sex z moim.chłopakiem
spadła nam prezerwatywa jednak on cały czas był we
mnie czy jest możliwość ze na czlonku mogło
zostać nasienie miałam dni płodne jakie jest
zagrożenie ciąży
pomocy

Odnośnik do komentarza

witam. 4 marca uprawiałam seks z Moim chłopakiem, który podczas stosunku miał we Mnie wytrysk, jednak podczas wyciągania członka prezerwatywa zsunęła się mniej więcej do połowy. czy jest możliwość, aby sperma rozprzestrzeniła się po członku który częśiowo był jeszcze we Mnie i doszło do zapłodnienia?
od około 3 dni mam bóle brzucha-podbrzusza oraz lekkie zawroty głowy. dodam, że zażywam tabletki orgametril 5 mg oraz asparaginian extra. podczas stosunku było 7 dni od dostania miesiączki, jednak nie miałam już krwawień. zażyłam również przed tabletkę patentex oval, a chłopak używał prezerwatyw durex.

Odnośnik do komentarza
Gość człowieczek

Kochałem się z dziewczyną, i nagle zsunęła nam się prezerwatywa i została w środku, zorientowaliśmy się i do wytrysku nie doszło. W ciągu dnia był to drugi stosunek, i boimy się że pozostałości po pierwszym mogą zapłodnić partnerkę. Wg jej wyliczeń i przeróżnych kalendarzyków miała dni niepłodne. Co o tym sądzicie? Dodam, że prezerwatywę od razu wyciągnęliśmy.

Odnośnik do komentarza
Gość człowieczek

Witam! Dwóch lekarzy właśnie nam powiedziało, że możliwość zajścia w ciążę była znikoma. Chcieliśmy jeszcze dostać receptę na lek 72 po stosunku, ale nam odmówili gdyż stwierdzili że nie ma potrzeby. Czyli mamy się nie martwić? Cykl mojej partnerki trwa zwykle 32 dni. Ostatnie miesiączkowanie się zaczęło 7 marca. Czyli wychodzi na to że 28 marca miała dni niepłodne?

Odnośnik do komentarza

hej, mam pewien problem (choć znając życie ten temat przeanalizowałyście już 100 razy i już zbrzydł).
mam 19 lat, kochałam się ze swoim facetem 1 lutego - wszystko fajnie fajnie, ale w pewnym momencie zsunęła się prezerwatywa - przy czym do wytrysku nie doszło, bo w miarę szybko zsunięcie się zostało zauważone. następnego dnia była oczekiwana miesiączka (regularna, bo w cyklu 30 dniowym, przez 5 dni), tylko, że była jakaś taka mało obfita. leciutkie krwawienie, takie prawie nic. przez ten miesiąc obserwowałam się dokładnie - przy stałym stresie, a był raczej wysoki - nie było jakichś niepokojących objawów.
czekałam ten miesiąc na okres - jest, ale skubany znowu jakiś taki mało obfity.
plus, od 2 dni lekko pobolewają mnie piersi...
jakieś przemyślenia?...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Mam mój cykl trwa zazwyczaj jakieś 33-34 dni, a moja miesiączka ok 5 dni. Ostatnia zaczęła się 23.03. Zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę jeśli współżyłam z chłopakiem i zsunęła nam się prezerwatywa, która została we mnie (część jej wystawała poza pochwę) jednak najprawdopodobniej zaszło to przy wyjmowaniu penisa. Do wytrysku nie doszło. Czy powinnam się martwić, że mogę zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Kochając się ostatnio z moim chłopakiem, pod sam koniec stosunku, zsunęła mu się prezerwatywa. Ja byłam na górze, a gumka została we mnie. -,- Znaczy kawałeczek. Wiem, że logicznie myśląc nie jest możliwe abym była w ciąży, bo sperma nie zagina grawitacji, ale wolałabym się upewnić, bo okres mi się spóźnia 5 dzień. Ostatnio miewałam cykle bardzo nieregularne, ale przez ostatnie 2 miesiące miałam co równe 28 dni. Więc wolę zapytać tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Gość niepewna1234

Witam. Mam taki problem, podczas stosunku zsunęła nam się prezerwatywa. Było to przed wytryskiem, od razu ją wyjęłam, mam już 22 dzień cyklu i tak nie wiem czy lecieć po tabletki czy nie;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...