Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć o byłym chłopaku?


Gość Magdalena88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena88

Mam 22 lata, jakieś 7 miesięcy temu rozstałam się z moim chłopakiem, byliśmy ze sobą 1,5 roku. Byliśmy idealną parą. Pod koniec coś zaczęło się psuć. On zaczął być chorobliwie zazdrosny o mnie, wyprawiał różne rzeczy. Ja starałam się tłumaczyć,rozmawiać, nic nie pomagało, w końcu ze mną też zaczęło się coś dziwnego dziać. Zaczęłam się z nim kłócić o byle bzdury, zachowywałam się, jakbym nie była sobą. On wtedy też, nie uważał, że źle robi, tylko ja, bo się kłócę z nim. Podczas ostatniej kłótni, jak się dowiedziałam, co zrobił, nie wytrzymałam i dałam mu w twarz. Nie byłam sobą, nie panowałam nad sobą , on wyszedł i był koniec. Próbowałam ratować to, niestety, nie udało się. Po jakimś czasie zaczął się spotykać z dziewczyną, co ma 16 lat, a on 23 lata. A ja nie umiem sobie z tym poradzić. Nie dość, ze ta dziewczyna niszczy mnie na każdym kroku, robi wszystko, aby on mnie znienawidził, i udaje jej się to. Teraz jest coraz lepiej, choć nie widziałam sensu życia bez niego, miałam różne myśli, które czasami powracają, a najgorsze jest to, że staram się nie myśleć o nim i udaje mi się to już po takim czasie, ale za to codziennie mi się śni. Był jakiś okres czasu, gdy nie śnił mi się, a teraz znów zaczęło się to powtarzać, i dzień w dzień śni mi się on, jego rodzina. Nie wiem, co mam zrobić, nie daję rady, wykończy mnie to psychicznie. Pomóżcie ..

Odnośnik do komentarza

Znajdź sobie nowego chłopaka, lej na frajera. Jesteś zbyt młoda, by popadać w takie doły ,belive me życie to tylko życie, a czas zasuwa do przodu bez oddechu....>>
Obrót na pięcie i do przodu, świat Cię wita tylko pozytyw ma znaczenie.
Ps. dobra rada nie pij, ja to zrobiłem i teraz żałuję straconego czasu.,
i przede wszystkim trzymaj głowę do góry, to już niedługo!!!!!

Odnośnik do komentarza

Wasz związek był trudnym związkiem, kłótnie, zazdrość, nic dziwnego, że po pewnym czasie zaczełaś być nerwowa i po prostu nie wytrzymałaś. Na pewno zrobił coś złego skoro aż tak gwałtownie zareagowałaś. Teraz już nie jesteście razem i ma nową dziewczynę. Wniosek z tego jeden - nie ma co tęsknić za nim, bo nie jest chłopakiem, którego można żałować. Żeby o nim nie myśleć najlepiej jest nie wspominać niczego związanego z nim, nie oglądać zdjęć, zmienić pewne nawyki, np. zawsze chodziliście w ulubione miejsce - nie chodź tam. Staraj się spotykać z przyjaciółmi, wychodźcie razem na zabawy, może poznasz kogoś, kto zauroczy Cię sobą? Staraj się nie zostawać sama i nie nudź się, bo wtedy właśnie najczęściej myslimy i wspominamy. Organizuj sobie zajęcia. Czasem pomaga wysiłek fizyczny, np. sport - redukuje stres i zmniejsza napięcie, a po powrocie z treningu poczujesz się zrelaksowana. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Spotykałam się z chłopakiem.On chce teraz przyjaźni,a ja nadal coś czuję do niego.Mam go w znajomych na portalach.Często pisze do mnie po koleżeńsku.Nie jest mi łatwo,szczególnie po spotkaniach z nim.Ciągle mam jeszcze nadzieję,że coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...