Skocz do zawartości
Forum

Niemożność ściągnięcia napletka a stulejka


Gość bartor07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat, nie mam problemów typu, że nie mogę ściągnąć naskórka z żołędzi z w czasie spoczynku jak i w zwodzie. Istnieje jednak pewien szkopuł, który nie daje mi spokoju.W spoczynku i w zwodzie penisa, gdy naciągnę skórkę do końca, po chwili on opada, ale też nie do końca. I tu nasuwa się pytanie, czy to może być związane ze stulejką ? Mam przez to problem z seksem, iż nie mogę założyć prezerwatywy na członka podczas stosunku, bo po nie długim czasie ona się zsuwa, przez to nie mogę uprawiać bezpiecznego seksu. Wiem, że istnieją tabletki antykoncepcyjne dla partnerki, ale co wtedy, gdy ona się nie zgadza? Mam również pytanie co do rozmiarów mojego członka. W spoczynku osiąga on 3-4 cm, czasem 5-6 cm, w zwodzie ma on 13 cm. Wydaję mi się, że jest on trochę za mały, czy jest to odpowiedni rozmiar, włączając w to mój wiek? :) Proszę o porady, dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość wawrzyniecpa

Niestety wiele kobiety odczuwa nieprzyjemne skutki uboczne stosowania tabletek antykoncepcyjnych, dlatego nie dziw się, że i Twoja partnerka nie chce ich stosować. Radzę Ci wybrać się do urologa, by poradzić się go. Być może znajdzie on rozwiązanie i będziesz mógł stosować prezerwatywy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 13 lat i zauważyłem problem ze swoim napletkiem. Otóż niedawno dowiedziałem się (mam 13 lat więc w temacie nie jestem zbytnio obeznany :P), że napletek powinien schodzić tak, by odsłonić cały żołądź. U mnie jest taki problem, że przy wzwodzie schodzi mi on bardzo słabo, a przy... "opadnięciu" (nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa) schodzi tak do 1/3 tudzież 1/2. Czasem schodzi poza żołądź, ale wtedy mam takie dziwne uczucie... Nie jest to ból ale czuję coś przy końcówce żołędzia... Tak samo wydaje się, że mam za dużo skóry na napletku. Czy to może sprawiać problem? Trochę wstydzę się powiedzieć o tym rodzicom, dlatego pytam najpierw tutaj... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Powiedz to rodzicom a po drugie duży napletek to same atuty. Też mam duży napletek i nie wstydze sie bo wiem że jest wyjątkowy. Ale jeżeli nie chce ci zejść z żołędzia to masz stulejke jeżeli masz taki problem. Poćwicz podczas kąpieli w wannie jak będziesz sie kąpał to spróbuj pod wodą delikatnie ściągnąć napletek z żołędzia i próbuj tak do puki ci nie zejdzie jeżeli to nie pomoże to będziesz musiał iść z rodzicami do lekarza oni ci już tam powiedzą co i jak... Pozdrawiam. A dodam jeszcze że nie musi ci wyjść to za pierwszym razem próbuj go sciągać przy każdej kąpieli ale jak będzie bolało to nie ciagnij go dalej tylko zakryj i spróbuj jeszcze raz rób tak do puki nie zejdzie a jak już mówiłem jeżeli to nic nie da to tylko lekarz... I powiedz o tym rodzicom bo nie masz sie czego wstydzić jak też miałem problemy i byłem u lekarza nawet nie wiem czy nie w twoim wieku i pomogło mi to co ci napisałem... Powodzenia...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 20 lat, mam problem z penisem otóż rzadko się masturbuje praktycznie w cale, ostatnio jednak poznałem fajną dziewczynę z którą chciałbym odbyć stosunek i dla tego zaczęłam się masturbować wiec odkryłem pewien problem pierwszy z nich to taki, że skórka podczas w zwodu sama nie schodzi za żołądź tylko kawałek ( podczas spoczynku bez większych problemów ) ( boje sie ze to stulejka a wtym wieku to juz chyba za pozno na jakieś zmiany typu zabiegi itd.. ;/ ? ) druga sprawa jest taka ze sam żołądź jest jakoś dziwnie duzy i jak juz mi sie uda ściągnąć skórkę za żołądź podczas wzwodu ( trochę to boli, nawet dotyk na żołądź trochę boli ) to wydaje mi sie jak by sam żołądź nie znacznie puchnie, reszta tez wydaje sie większa i niżej już skorki nie ściągnę wiec ( chyba ze próbuje ale to juz troche boli ) muszę wciągnąć skórkę z powrotem również z nie małymi trudnościami ...co jest z ni m nie tak ? da się to "naprawić " Pewnie bede musiał sie udac do urloga, az tak sie tego nie boje co innego jest udanie sie do mojego rodzinnego lekarza , po skierowanie .... mieszkam w mniejszej wiosce ,a lekarka dobrze zna moja rodzinne i mnie osobiście dla tego tym bardziej cala ta sytuacja jest krepująca ze udaje sie z tym dopiero w tym wieku i nie chce za bardzo jej o tym wszystkim opowiadać wiec pomyślałem ze morze powiem jej jakiś oczywisty problem urologiczny ( nie wiem np ze mnie piecze podczas oddawania moczu, albo ze przewiało ) tak żeby nie musiała sie dopytywać o nic ani go oglądać tylko zeby napala to skierowanie a ja bym już urologowi wszytko powiedział...można tak ?...proszę o pomoc ...bo już nie wiem co mam robić ....;/

Odnośnik do komentarza

Skoro znasz osobiście lekarza to poproś o zachowanie tego w tajemnicy a poza tym to tajemnica lekarska ale wśród znajomych to może być różnie ale jak zacznie opowiadać twojej rodzinie to też możesz dać bardzo ciekawą opinię o niej jako o plotkarce i to ja mocno zaboli. Nie odkładaj tej sprawy na później tylko należy to zrobić jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Fr 69 masz bardzo dobry pomysł..tylko już widzę jak na mnie patrzy tymi swoimi wielki oczami ;/ i mówi że coś musi napisać na tym skierowaniu...muszę jej podać jakiś konkretny powód, żeby takie skierowanie dostać.....jak nie znajdę jakiegoś dobrego powodu ( jakiegoś mniej wstydliwego ), a który jest jakiś "naturalny" dla gościa w tym wieku...w przeciwnym wypadku raczej się tam nie wybiorę, po prostu nie dał bym rady opowiedzieć tego oc napisałem powyżej ....

Odnośnik do komentarza

Właśnie wolałbym podać "problem" bardziej z mojego wieku typu ze mnie przewiało, czy że mnie piecze podczas oddawania moczu, przeszukując internet znalazłem tylko te dwa 'powody', ale co jak mnie o cos jeszcze zapyta ?
Może ktoś zna jakiś inny powód żeby dostać skierowanie "bez problemu, jakiś oczywisty pwoód i bez opowiadania " ?

Odnośnik do komentarza

ktoś888
Witam. Mam 20 lat, mam problem z penisem otóż rzadko się masturbuje praktycznie w cale, ostatnio jednak poznałem fajną dziewczynę z którą chciałbym odbyć stosunek i dla tego zaczęłam się masturbować wiec odkryłem pewien problem pierwszy z nich to taki, że skórka podczas w zwodu sama nie schodzi za żołądź tylko kawałek ( podczas spoczynku bez większych problemów ) ( boje sie ze to stulejka a wtym wieku to juz chyba za pozno na jakieś zmiany typu zabiegi itd.. ;/ ? ) druga sprawa jest taka ze sam żołądź jest jakoś dziwnie duzy i jak juz mi sie uda ściągnąć skórkę za żołądź podczas wzwodu ( trochę to boli, nawet dotyk na żołądź trochę boli ) to wydaje mi sie jak by sam żołądź nie znacznie puchnie, reszta tez wydaje sie większa i niżej już skorki nie ściągnę wiec ( chyba ze próbuje ale to juz troche boli ) muszę wciągnąć skórkę z powrotem również z nie małymi trudnościami ...co jest z ni m nie tak ? da się to "naprawić " Pewnie bede musiał sie udac do urloga, az tak sie tego nie boje co innego jest udanie sie do mojego rodzinnego lekarza , po skierowanie .... mieszkam w mniejszej wiosce ,a lekarka dobrze zna moja rodzinne i mnie osobiście dla tego tym bardziej cala ta sytuacja jest krepująca ze udaje sie z tym dopiero w tym wieku i nie chce za bardzo jej o tym wszystkim opowiadać wiec pomyślałem ze morze powiem jej jakiś oczywisty problem urologiczny ( nie wiem np ze mnie piecze podczas oddawania moczu, albo ze przewiało ) tak żeby nie musiała sie dopytywać o nic ani go oglądać tylko zeby napala to skierowanie a ja bym już urologowi wszytko powiedział...można tak ?...proszę o pomoc ...bo już nie wiem co mam robić ....;/

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie stulejki. Oczywiście wiek nie jest przeszkodą we wdrożeniu leczenia zabiegowego. Lekarz zobowiązany jest do tajemnicy. Podczas wizyty może Pan dodatkowo poprosić o dyskrecję. Jeśli jednak nie uda się uzyskać skierowania to zawsze można udać się na prywatną wizytę do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedz...oczywiście udało mi się uzyskać skierowanie, tylko nie mówiłem lekarce nic o skórce ( po prostu nie mogłem..:/ ) to powiedziałem jej że mnie boli "górna część " Na skierowaniu napisała coś że prosi o konsultacje i leczenie w sprawie bolącego prącia...zawsze mogę powiedzieć urologowi ( jutro będę rejestrował wizytę, a podejrzewam że tak szybko jej nie będzie ), że mnie bolało, ale minęło z czasem( poniekąd to prawda, bo jak juz ściągnę skórkę to żołądź trochę boli przy dotyku ...) , a potem mu powiem, o tej skórce ( chyba może zając się inną "sprawą " niż jest na skierowaniu )...tz. że ten lekarz na 100 % będzie go oglądał ;/ ??

Odnośnik do komentarza

Dopiero dziś miałem okazje ustalić sobie wizytę i przy rejestracji jak dałem skierowanie pielęgniarce to się na mnie tak dziwnie popatrzyła i przyjrzała, że masakra i po chwili pyta czy długo pana boli ....zobaczymy jak przebiegnie sama wizyta, mam ja w przyszłym tygodniu i teraz to się zaczynam coraz bardziej jej bać;/

Odnośnik do komentarza

Niczego się nie bój, jeżeli obawiasz się że możesz o czymś powiedzieć lekarzowi to zrób notatki w postaci punktów o których należy poinformować go. Na wstępie powiedz lekarzowi, że masz stresa i możesz chaotycznie omawiać swój problem a myślę, że lekarz postara się poprowadzić swobodną rozmowę, nic nie ukrywaj a nawet mów o mniej istotnych objawach, które niby dla ciebie by były błahe. Po wizycie napisz tu jak było.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłem na wizycie u tego urologa i powiem szczerze to spodziewałem się czegoś zupełnie innego, no więc przyszedłem powiedzeniem lekarzowi wszystko co i jak...no to kazał pokazać..;/ no wiec ok pokazuje, on ubiera rękawiczki i ściga mi skórkę i mówi że wszytko jest ok, ja na niego patrze z niedowierzaniem bo tłumacze mu ze to widać tylko podczas wzwodu...skórka nie schodzi sama, a jak pomagam ściągnąć to się mecze i nie ściągnę jej do końca tylko za żołądź maksymalnie ( pozwiedzał że żołądź jak jest duży to ok ) ...on zaczął tłumaczyć że jest wszystko ok, dalej w to nie wierzyłem i mówi ze jak chce to jest coś takiego jak chirurgia jednego dnia, i już nie pamiętam dokładnie co powiedział, bo mówił ze taki zabieg polega na jakoś na uplastycznieniu napletka ( chyba żeby był szerszy ? ), żebym poczytał o tym na necie ( ale na razie nie miałem kiedy ) no i najlepsze jest to, że ten zabieg jest wykonywany w innym mieście przez niego ( co jest dziwne bo mieszkam w dosc dużym mieście gdzie jest doży w miarę nowoczesny szpital ) za....uwaga ....600 zł ! no to jak to powiedział to mnie normalnie zatkało ...pytam go czy coś takiego nie może być wykonane na miejscu, albo pzrez NFZ mowie mu że poczekam, to powiedział coś ze jak nie chce to nie muszę tyego robić, ale jak nie muszę sokro wiecie jaki ma problem ? ( nie wiem morze po prostu szuka pacjenta na taki zabieg, bo po co mam mówić o darmowym sposobie skoro moze zarobić? nie wiem morze szie myle ale tak to odczułem ...)....no i teraz juz nie wiem co ja mam właściwie zrobić...bo 600 stów raczej nie wydam, płacę podatki itd...więc taki zabieg powinien byc wykonany przez NFZ w moim mieście, czy jest możliwe że coś takeigo robią tylko prywatnie i to za tak duże pieniądze ?
Nie wiem teraz gdzie sie z tym udac po jakaś poradę bo skoro urolog mi nic nie powiedział to kto ?

Dodam tylko ze ostanio zacząłem często sobie te skórkę ściągać, bez jakis większych efektów ale zauważyłem, że jak ją często ścigam to w tedy polowa żołędzia jest jakby odsłonięta i jak oddaje mocz pryskam na wszystkie strony świata i muszę usiąść, czy to wogole jest normalne i czemu tak sie dzieje, czy po prostu ta skórka jest nie zbędna żeby prosto sikać ?

Odnośnik do komentarza

Mam 15 lat i mam problem, otóż mam stulejkę zaawansowaną. Na tych fotografiach http://www.newforeskin.biz/CI/CIchart.htm#index mój stan jest jak na 9 fotografii. Prosiłbym o porady specjalistów i osób, które mialy z nią problem,jak się jej pozbyć bez żadnych zabiegów. Jakby było to ważne to narazie nie mam żadnych problemów z sikaniem ani mnie nic nie boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...