Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nie znajdę przez to chłopaka. jestem do niczego


Gość mam dosc zycia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mam dosc zycia

Wiesz ze to dziwne e mam naprawdę poważny problem. A mianowicie... Mam ogromną słabość do policjantów. Boję się ze przez to nie poznam nikogo innego. Jak słyszę ze chłopak jest np mechanikiem to od razu zostaje odrzucony wiem ze ten zawód nie jest gorszy od policji nie chodzi tu nawet o pieniądze bo gdyby nawet miał własną firmę i zarabiał kupę forsy to również zostałby odrzucony. Ostatnio zastanawiałam się dlaczego tak jest. Mam słaby kontakt z rodzicami oni ciągle mnie krytykuja i wysmiewaja ze jestem do niczego i nic w życiu nie osiagne. Zazdroszczę innym dobrego kontaktu z rodzicami. Szczególnie z ojcem. Oglądam wiele filmów gdzie nastolatki maja wspaniałych ojców z którymi spędzają każdy wolny czas. Policjant kojarzy mi sir z poczuciem bezpieczeństwa którego ja nie mam i szukam na siłę. Wiem głupie... Bo mogę przez to stracić osobę która była mi pisana. Bo powiem ze nie jest tym kim ja chce... Sama nie wiem jak zmienić myślenie. Ale wiem ze w policji zakochana jestem od dziecka. Pracowac w tym zawodzie nie mogę przez depresję i stany lekowe...

Odnośnik do komentarza

unna-1
Możesz pracować w policji.
Jeśli tylko bardzo tego będziesz chciała, to przezwyciężysz lęk i depresję.
Oczywiście, musisz też popracować nad kondycją fizyczną, bo to ważne w tej pracy.
Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko siedzi w naszej głowie.
Jeśli chcesz, ale tak naprawdę, to dokonasz tego.

Znam tą dziewczynę - długo z nią pisałem. Prawda jest taka, że dziewczyna oczekuje "gotowca", nie chce robić czegoś aby było inaczej. Po prostu ma być inaczej. Oferowałem swoją pomoc - zostałem olany :/ .
Pragnienie policjanta również jest naciągane, gdyż interesuje się głównie dresiarzami. Mianowicie, nie poszukuje poczucia bezpieczeństwa, a poczucia siły wobec siebie (masochizm?).
Uczęszcza do specjalistów - bez efektów (co mnie nie dziwi).

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość mam dosc zycia

rafik54321
Witamy ponownie Kasiu. Kiedyś rozmawialiśmy i moje zdanie znasz - jak widać nie zastosowałaś się do absolutnie żadnej rady i zmarnowałaś czas...
Pozdrawiam.

Nooo co ty nie powiesz... jakich dresiarzy... ja nie chce żadnych dresiarzy tylko policjantów.A przemoc to chyba ty chciuałbyś doznać, bo napewno nie ja... sorki, ale widać, że źle się zrozumieliśmy... ty wszystko przekręcałeś... dobra zresztą nie ważne... Może tak twierdzisz bo wlasnie cię olałam... to ty nie robisz nic zeby zmienic się... ja w przeciwienstwie do ciebie znalazłam dobrą pracę i znajomych w pracy... a ty? Jak mówiłam, żebyś poszedł do pracy bądź szkoły to powiedziałeś że nieee. A do psychiatry i psychologa chodzę i są postępy, bo dzięki lekom które dostałam mam mniejsze lęki.
Wgl po co się wtrącasz w to co napisałam? Ja nie pytałam ciebie...

Odnośnik do komentarza
Gość mam dosc zycia

unna-1
Możesz pracować w policji.
Jeśli tylko bardzo tego będziesz chciała, to przezwyciężysz lęk i depresję.
Oczywiście, musisz też popracować nad kondycją fizyczną, bo to ważne w tej pracy.
Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko siedzi w naszej głowie.
Jeśli chcesz, ale tak naprawdę, to dokonasz tego.

Jak będą trochę lepsze postępy w terapii to oczywiście :) bo są coraz lepsze efekty

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Możesz się "przejechać" na policjancie ,bo w tym zawodzie bywa sporo sadystów,zawód mega stresujący ,może to też mieć wpływ,
często rygor policyjny przenoszą do rodziny,
dlatego powinni tam pracować ludzie z bardzo silną psychiką.

Fakt - szwagier znajomej jest policjantem, o tyle normalnym że pracuje tylko i wyłącznie na tzw "dołku" i to dziecięcym. Ale jego znajomi z patrolówki - każdy leczy się psychiatrycznie. Wielu lubi strzelać "białą kawę" :/ .

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Chyba za malo wiesz o policjantach Kasia. Slyszalas o sytuacjach jak oni bili do uśmiercenia kibiców?
Ponadto żyjesz marzeniami. Policjant chroni ludzi, społeczeństwo a nie tylko swoją żonę. Malo tego, rodzina policjanta bylaby celem zemsty kryminalistów. Naprawdę jest to niewdzięczny i trudny zawód. Ja osobiście mam wstręt do policji na mojej dzielnicy bo panuje tu korupcja

Odnośnik do komentarza

mam dosc zycia, możesz pracować w policji np. na stanowisku cywilnym. Oczywiście, o ile zdrowie Ci pozwoli. Uważam jednak, że dobieranie sobie partnera/znajomych według „zawodu” jest niedorzeczne. Jak słusznie zauważyłaś, możesz kogoś skrzywdzić, odrzucić, stracić prawdziwe uczucie tylko dlatego, że ten ktoś nie spełnia Twoich kryteriów i nie jest policjantem. Mam nadzieję, że terapia, na którą uczęszczasz, pomoże Ci zmienić myślenie i otworzysz się na znajomości z ludźmi z różnych „kategorii zawodowych”. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...