Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Szybkie i skuteczne samobójstwo


Rekomendowane odpowiedzi

Nie radzę sobie z życiem. Wszystko mi się wali. Ciągle tylko płacze, nawet rodzice nie potrafią mi pomóc, ba oni nawet mają już mnie chyba dosyć, a raczej tych moich ciągłych problemów i zmiennych nastrojów... Nie potrafię żyć na tym świecie. Błagam nie pytajcie o co chodzi bo naprawdę szkoda mówić. Jestem beznadziejna... Szukam sposobu jak szybko zejść z tego świata bo ja naprawdę straciłam już nadzieje na cokolwiek i się tylko męcze. Może być nawet bolesne byle szybkie tak by nikt nie zdążył mnie już uratować. Mnie już i tak nic nie zaboli :) Chcę to zrobić dzisiaj w nocy bo rodzice akurat wychodzą i mam okazje, a nie wiem kiedy znów się taka powtórzy. Błagam pomocy , szybko !

Odnośnik do komentarza

Bedzie dobrze wszystko sie ulozy uwierz w to. Każdy ponosi w życiu porażki i ma powody do wstydu, każdy popelnia bledy. Pamiętaj ze najgorsze co można zrobić to krzywdę komuś. Jeśli nikogo nie skrzywdzilas, powinnaś czuć sie szczęśliwa. A jeśli popelnilas blad to napraw go. Jeśli nie da się go naprawić - nie martw sie, ludzi to nie obchodzi, a jak umrą to już napewno nikt niczego nie będzie Ci wypominal. Pamiętaj ze kiedys nadejdzie koniec wiec pożyj pelnia życia i szukaj zalet w wadach a uwierz mi ze da się żyć pozytywnie, trzeba jednak tego chcieć i mimo porażek dążyć do spelnienia marzeń. Nie tylko ty masz ciężko, wielu ludzi przezylo traumy, tragedie, pieklo -wystarczy ruszyć reka i poczytać w necie, interesować sie chociaż minimalnie. I szukać rozwiazan.

Odnośnik do komentarza

Świat jest piękny i mimo że w życiu są piękne tylko chwile, to dla nich warto żyć. Jeśli świat wydaje Ci się nonstop okropny to dla tego bo za malo go znasz. Poznalas bowiem jego źle strony, lecz nie dotarlas do tych dobrych stron. Lecz jak już pisalam, trzeba trochę wlasnej inicjatywy i zaplanowania. Często ludzie są w apatii i mają zero pomysłów a później jak z niej wychodzą to mają więcej marzeń niż sil i czasu by je zrealizować. Spróbuj zastanowić sie co jest Ci przeznaczone i czy idziesz dobrą drogą ponieważ niepowodzenia jakie Cie dotknely są ewidentnym znakiem, ze trzeba cos zmienić. Dieta, hobby, nawyki, a moze praca czy studia? Zastanów się skąd czerpią motywację do życia ludzie bez rąk i nóg, ludzie z rakiem np. oka. Człowiek jest wartościowy i nie powinien ze sobą kończyć, lecz czasem o swoją godność trzeba walczyć i uwierzyć ze faktycznie jesteś potrzebny i wart wiele. Uslyszalam kiedys w kościele ze w dzisiejszych czasach ludzie chcą miec wszystko na teraz. I to prawda..ludzie nie potrafią długo dążyć do celu, nie chcą tez spelniac swoich marzeń tylko dlatego bo to trudne, wymaga wysilku. Gdyby tak każdy myslal dzisiaj nie byloby tego forum, ani komputerow ani niczego.

Odnośnik do komentarza

Mozna i tak ,tylko po co.Jest nam cos dane na tej Planecie .I trzeba poprobowac.Nie brac zycia na powaznie.A jednoczesnie go doswiadzczyc.Pamietaj im bardziej Cię to zycie KOPNIE tym WYŻEJ polecisz.Glowa do gory ,klata w przod.Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy post nie jest najświeższej daty, niemniej jednak postanowiłam napisać. Nie sprecyzowałaś, jakie masz problemy. Widać jednak, że jesteś zagubiona i potrzebujesz wsparcia. Czy mogłabyś skorzystać ze wsparcia pedagoga/psychologa szkolnego? Jeśli nie, zadzwoń pod anonimowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży nr 116 111. Naprawdę pracują tam osoby, które Cię wysłuchają, nie oceniają i są w stanie dać solidne wsparcie. Pozwól sobie pomóc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Prosiłbym autorkę posta o kontakt na priv, gdyż widzę, że tu znów lecą durne rzeczy.

Ludzie - mówienie osobie z myślami samobójczymi " zycie jest piękne " jej nie pomoże, gdyż dla tej osoby to życie NIE JEST PIĘKNE!!

Autorka podejrzewam jest pod ścianą i nie wie w ogóle co ma z tym wszystkim zrobić. Dobrze by było przedstawic ten problem i wtedy próbować to rozpracować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...