Skocz do zawartości
Forum

Współżycie w prezerwatywie a ciąża


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 18 lat,cykle ok40dniowe,ostatni 33 dniowy.ostatnia miesiaczka 2-7.07. Od 22dnia cyklu zaczelam krwawic(nie plamienie lecz krew moze o polowe mniej niz przy okresie) I krwawil az do 26dnia,dzis jest 27dzien cyklu I tylko plamie krwia ,wedlug mojego kalendarza dzis jest owulacja.Wspolzylam 17dnia cyklu w prezerwatywie ktora nie pekla,na wizyte u lekarza musze poczekac ,co to moze byc? Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób ustaliłaś dzień owulacji? Czy obserwujesz swój cykl? Mierzysz temperaturę itd.? Wyliczyć owulacji się nie da, zwłaszcza, że jesteś bardzo młoda. Mogłaś się pomylić. Prezerwatywa ma mikropory o średnicy o wiele większej niż średnica plemnika, dlatego używanie jej nie daje ci zabezpieczenia przed ciążą. Krwawienie może oznaczać ciążę, skąpą miesiączkę lub plamienie międzymiesiączkowe spowodowane zmianami hormonalnymi, np. w stresie.

Odnośnik do komentarza

Byc moze masz racje I nie znam dobrze swojego ciala ,jednak zwykle 2tygodnie przed miesiaczka mam sluz bezbarwny,rozciagliwy ,tak zwane kurze bialko,pobolewaja mnie jajniki ,kilka miesiecy temu tez mialam plamienie srodcykliczne ,ale bylo to plamienie ,nie krwawienie jak tym razem.Co do stosunkow to parner NIGDY nie finiszuje we mnie. Ale czy plamieniu srodmiesiaczkowym moze wystepowac az tak dlugie I duze krwawienie a nie plamienie? Co jest najbardziej prawdopodobne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...