Skocz do zawartości
Forum

hemoroidy?


Gość annab4834

Rekomendowane odpowiedzi

Gość annab4834

Trudno mi o tym pisać, gdyż jest to dla mnie krępujące i obrzydliwe...

Będąc w łazience, na białej bieliźnie zauważyłam brązowe ślady(jakbym niedokładnie użyła papieru), ponieważ dbam o higienę zdziwiło mnie to. Zdarzyło się to tylko raz i później (teraz również) się nie powtarza, jednak

Gdy rozchylę pośladki, ze środka odbytu wystaje taki "dzyndzelek", podłużny, o wielkości i kształcie zapałki... W normalnym ułożeniu ciała nic mi nie "wychodzi", jednak gdy pośladki rozchylę, widok mnie niepokoi.

Zastosowałam leki: cyclo3forte oraz lek na żylaki oraz maść na hemoroidy procto glyvenol. Jednak to dalej jest...

Bardzo mnie to niepokoi mimo tego, że: nie leci mi krew, nie odczuwam bólu przy załatwianiu się, nic mnie nie swędzi, wypróżniam się w normalnej ilości, jak tego czegoś dotknę to też nic zbytnio nie czuję..
Jedyny objaw to to, że czasem mam minimalne problemy na zasadzie tego, że gdy się wypróżniam czuję jakby jeszcze "coś tam było" w niewielkiej ilości.

Zdrowo się odżywiam, ćwiczę..

Kiedyś dawno temu miałam taki problem, ale nie miałam nic w takim podłużnym cienkim kształcie z tego co pamiętam... Szczerze mówiąc jestem przerażona i proszę o pomoc, odpowiedź..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...