Skocz do zawartości
Forum

Jak mam schudnąć z górnej części pupy?


Gość darixtkd

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 11 lat jestem chlopakiem i waze 45 kg wzrost ; 151cm mam troche tluszczu na brzuchu , ale najbardziej denerwujace jest to ze mam wieksza pupe w gornej czesci. Bardzo brzydko w jeansach to wyglada . Nie wiem jak sie pozbyc tego tluszczy z brzuchu i pupy , chociaz nie wiem czy to jest napewno tluszcz moze miesnie 4 lata chodzilem na sztuke walki lecz teraz przestalem i chodze czasem na sks szkolne chodze. Prosze bardzo o porade jak sie tych dwoch elementow pozbyc . Dziekuje!

Odnośnik do komentarza

Biegając powinieneś zrucić niechciany tłuszczyk. Jednak zastanów się czy, aby na pewno Ci to przeszkadza, bo jędrne, widoczne pośladki to atut facetów. Są nawet specjalne majtki powiększające pupę dla facetów (mówię poważnie, chociaż sama byłam zdziwiona tym odkryciem).

Odnośnik do komentarza

Masz 11 lat i Twoje ciało się jeszcze zmienia. To, że teraz twoje pośladki Ci się nie podobają, wcale nie oznacza, że takie pozostaną. skoro ćwiczysz i uprawiasz sport to nic nie rób dodatkowego. Jeżeli chcesz to możesz wzbogacić swoją aktywność to wprowadź do nich marsz z wysoko podnoszonymi kolanami. Dodatkowo możesz robić wymachy do tyłu nóg. Tak by pośladki były napięte. możesz też robić przysiady, są świetne na uda i pośladki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...