Skocz do zawartości
Forum

czy ma to sens wykorzystanie?


Gość diaboloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Nie wiem co myśleć mój chłopak zerwał zaręczyny po miesiącu .. Razem byliśmy prawie 6 lat.Twierdząc że potrzebuje czasu dla siebie, że przy mnie nie ma energii i chce się zająć muzyką. Pisze teksty rap robi bity nagrywa ... Po dwóch tygodniach powiedział naszym wspólnym kolegą że tęskni za mną i bardzo mnie kocha.Oni zainicjowali nasze spotkanie w którym było bardzo dobrze spędziliśmy razem całe dwa dni i spytał się mnie czy do niego wrócę. Było całowanie,przytulnie,dotykanie, romantyczny wieczór i spacer.. Po czym rano stwierdził to samo że nie możemy być razem że powinniśmy się zająć sobą i że bardzo mnie kocha ale tak będzie lepiej ..Zmienił numer telefonu, na fb napisał mi że ma nadzieję że ułoży mi się wszystko itp. Po czym mnie zablokował .. Chciałam o nim zapomnieć . Spodobał mi się pewny facet starszy ode mnie o 4 lata. Ja z moim byłym ..mamy 23lata. Spotkałam się z nim kilka razy było okej.Nie myślałam o tym że nie dawno skończył się mój pierwszy związek itd. Po kilku spotkaniach zapytał czy z nim będę. Zgodziłam się. Dzieli nas odległość 2 h.autem więc został na noc ponieważ wieczorem byliśmy jeszcze z moimi znajomymi i późno skończyło się to spotkanie.. Ale niestety całą noc myślałam o moim byłym .. Tęsknię za nim strasznie i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Nawet nie chce innego. Bez niego nie mam ochoty na nic... Nie mogę już patrzeć na nowego adoratora?! . Mam go dość .. Po tym jak 2 H. Godziny temu wrócił do domu napisał mi że strasznie tęskni i że przyjedzie do mnie po obiedzie ..

Odnośnik do komentarza

Raper pewnie chce być jeszcze młody i niezależny, nie chce zobowiązań. Jak 2 razy się wymigał, to trzeba to odchorować, choć pewnie będzie Ci bardzo trudno.

Jesteś zraniona i nie masz glowy do nowych adoratorow, to zrozumiałe. Nie musisz sobie dodatkowo teraz plątać życia. Spotkać sie , wyjśc do kina czy kawiarni i owszem ale większych przybliżeń nie ma co zalecać, bo tylko balagan w Twojej psychice i rozdwojenie jażni nastąpi zamiast jakieś zaleczenie duszy.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy chłopak chyba się pogubił, może boi się odpowiedzialności za związek, za Ciebie, może rzeczywiście chce jeszcze poszaleć, w końcu jesteście młodzi. Nie wiem, czy to ma sens, skoro tak Cię zwodzi i raz deklaruje, że kocha i tęskni, by po dniu stwierdzić, że raczej powinniście układać sobie życie w pojedynkę. Tylko od Ciebie zależy, czy dasz mu szansę, ryzykując kolejne huśtawki uczuciowe. Co do nowej znajomości - hmmm? Myślę, że nie ma sensu śpieszyć się z nowym związkiem. Nawet jeśli nie wyjdzie Ci z pierwszym chłopakiem, to daj sobie czas na uporządkowanie myśli i uczuć. Nie skacz ze związku w związek, bo możesz nieświadomie zrobić sobie krzywdę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...