Skocz do zawartości
Forum

Zaokrąglenie brzucha po odstawieniu tabletek a ciąża


Gość small_raspberry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość small_raspberry

Witam, pytanie dotyczy jak dla mnie dziwnych objawów, które występują u mojej osoby. W tytule podałam 'ciąża vs. odstawienie tabletek' ponieważ podejrzewam te dwie przyczyny. Od niecałego tygodnia (a przynajmniej ja od tygodnia to widzę) mój brzuch wyraźnie się zaokrąglił w dolnej części. Byłam u ginekologa zanim to zauważyłam, ze względu na zakażenie bakteryjne. Wykryto małą nadżerkę. Teraz, jak zauważyłam, że ten brzuch tak dziwnie przybrał na krągłościach a co więcej jest twardy wybiorę się ponownie do lekarza. Chciałabym się jednak poradzić. -Niecały rok temu odstawiłam tabletki . Brałam e 1,5 roku. Odstawiłam ze względu na coraz mocniejsze migreny. W ostatnich dniach straciłam na wadze około 2 kg. Fakt, że były to stresujące dni nie usprawiedliwia lekkich mdłości przy prawie każdym posiłku. -Chciałabym również wspomnieć o wypryskach. Małe wypryski, pojawiające się w nietypowych dotąd miejscach, na czole, plecach oraz ramionach. -Podejrzewam, że skoro byłam u ginekologa a ten nie wykrył przy badaniu ciąży to chyba jej nie ma. Jestem jednak kompletnym laikiem w tym temacie stąd moje zapytanie. Być może to późny efekt odstawienia tabletek, wiosenna 'zmiana.' W sumie nie wiem co podejrzewać. Najlepiej iść do lekarza. I zapewne tak zrobię. Zanim jednak chciałabym otrzymać pomoc. Mogła by mi ona pomóc w trakcie wizyty. Pozdrawiam, small_raspberry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...