Skocz do zawartości
Forum

Chlamydia a bezpośredni kontakt płciowy


Gość pegazus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. Jestem prawiczkiem. Od kilku miesięcy odczuwam dziwne bóle podbrzusza (lekkie szczypanie), miewam od czasu do czasu dni, kiedy bardzo często chce mi się sikać, moja skóra na żołędzi bywa okresowo wysuszona i pomarszczona (ale nie łuszczy się), po umyciu żołędzi rano (wodą, ponieważ żel pod prysznic wywołuje zaczerwienie i świąd wokół ujścia cewki moczowej) napletek swobodnie schodzi, jednak wieczorem zdarza się, że napletek jest tak jakby przyklejony do żołędzi (ciężko schodzi). Nie mam żadnych białym plamek na żołędzi, ale wydaje mi się, że mój penis wydziela dziwny zapach (nawet po kąpieli). Nie mam żadnej infekcji dróg moczowych (brałem furaginum) i nic się nie poprawiło. Zrobiłem sobie badanie moczu i mam idealne wyniki. Czy mimo dobrych wyników moczu i brak aktywności seksualnej mogę być zarażony chlamydią? A może to jakaś inna choroba (np. grzybica)? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie ma możliwości określenia przyczyny opisanych przez Ciebie objawów. Najprawdopodobniej są jednak skutkiem infekcji narządów płciowych. Etiologię zakażenia powinno się jednak określać na podstawie specjalistycznych badań, albo przynajmniej badania fizykalnego pacjenta. A propos chlamydii, to wśród dróg zakażenia znajduje się nie tylko droga płciowa, ale także kontakty pośrednie poprzez ręczniki, bieliznę. Opisane są także przypadki zakażenia na basenach i kąpieliskach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...