Skocz do zawartości
Forum

Flirt z innymi dziewczynami


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy razem 3 i pól roku, jest nam razem bardzo dobrze, kochamy sie, rozumiemy, planujemy razem przyszlosc. Mieszkamy razem od kilku miesiecy i pewnej nocy zajrzalam mu do telefonu, widzialam jak flirtuje ze wspolokatorką, bylam przerazona oczywiscie chcialam wyjasnien, tlumaczyl sie ze byl pijany ale to nie byla jednorazowa sytuacja, obiecal ze wiecej tego nie zrobi, ze mu zalezy na mnie oczywiscie poprosilam zeby powiedzial mi czy byly inny okazalo sie ze tak ale twierdzil ze nie na takim poziomie jak z ta. Wybaczylam, stalam sie zaufac, bylam jeszce lepsza dziewczyna. Ale czulam ze jest cos nie tak, wiec zajrzalam po 2 miesiacach znow.. z nia juz w ogole nie rozmawial ale byly inne, szczegolnie jedna, nagie fotki, dwuznaczny flirt, moze nawet jakis trojkat (oczywiscie rozwniez ze mna). Kolejny raz poprosilam o wyjasnienia, powiedzial ze on tego tak nie traktuje, ze kocha mnie, ze mu zalezy, ze chce byc tylko ze mna a to sam nie potrafil tego wyjasnic ale twierdzil ze to nic zlego ze to tak po prostu bez zadnych uczuc. Mówił, że postra sie ale nie wie czy bedzie potrafil bez tego życ. Minęlo już 5 miesiecy, niby jest dobrze, on jest cudowny, kochany, poprawil swoje wady dla mnie. Jednak ja mu nie ufam, niby tlumaczy sie ze tego nie robi ale jakos nie czuje tego przekonania w jego glosie. Boje sie zajrzec do telefonu, nie chce, nie chce kolejny raz przez to przechodzic. Czuje ze jestem dla niego za dobra ale tak bardzo mi zalezy, że nie potrafie inaczej to takie naturalne, bardzo cierpię, nie chce sie rozstawać, nie wyobrażam sobie tego ale nie chce też żeby mnie oszukiwał. Chciałabym zeby mi sam powiedzial jesli to nadal robi ale boje sie to uslyszeć i nie potrafie z nim o tym rozmawiać, probuje codziennie ale jakos mi to nie wychodzi. Widzę te wiadomości każdego dnia, bardzo mnie to meczy. Prosze o kilka rad co mam zrobic, jak postepować, jak z nim o tym rozmawiać. Jak sprobować znów zaufać i budować przyszłość. Bardzo mi na nim zależy.

Odnośnik do komentarza

To na pewno bardzo ciężkie dla ciebie i rozumiem jesteście dlugo razem, uzyskałaś jakąś stabilizacje, ale czy nie uważasz, że facet robi w związku co chce i trochę się zagalopował. On zdeje sobie sprawe, że nastepnym i nastepnym razem znowu mu wybaczysz bo widzi jak go kochasz, ty nie musisz sie starac byc lepsza i lepsza bo to on cie zranił. Nagie zdjęcia flirt to dla mnie zdrada. Osobiscie nawet po 6 latach nie umiałabym tego wybaczyc ale to juz sprawa indywidualna. Na pewno nie powinnas go prosic i tego tolerowac a postawić sie troche, a nie byc dalej dobra. On cie rani a ty sie jeszcze bardziej starasz? nie widzisz w tym nic dziwnego? rozmowa tutaj jest podstawa i w sensie czy sie rozstajemy czy co. Postrasz go trochę jak chcesz z nim byc. Stan sie obojętna niech widzi ze o ciebie trzeba walczyc a nie cie miec.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiaat546218794

Hmm do mnie tez pisze chlopak , ktory ma dziewczynę , po co to robi ? nie mam pojecia .. zawsze kiedy sie go o to pytam unika odpowiedzi na to pytanie .. Niby to nic ,bo spotkania mi nie proponuje , ale jednak pisze ..prosi mnie zebym mu zdj swoje jakies wyslala albo o jakis buziaczkach ..od 5 lat to juz trwa . Kiedys widywalismy sie w szkole ale nigdy nie rozmawialismy ze soba .. Nie wiem po co oni to robia..Chyba nigdy nie zrozumiem facetow . Moze porozmawiaj z nim powiedz ,ze nie chcesz ,zeby takie sytuacje mialy miejsce i jesli mu na Tobie zalezy to niech przestanie to robic .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...