Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karmeliana

Mam 16 lat. Ostatnią miesiączkę miałam 20 lipca, wcześniejszą 20 czerwca. Mój cykl wynosi od 30 do 30paru dni. Mam regularne miesiączki prawie od zawsze (nie licząc dwóch pierwszych).
Kochałam się ze swoim chłopakiem 20 sierpnia, czyli w termin mojej miesiączki. Mieliśmy prezerwatywę ale niestety pękła. Od razu się zorientował i wyszedł. We mnie nie skończył. Powinny być to moje dni niepłodne. Oczywiście, mogło się coś przesunąć, ale na początku miesiąca (czyli w czasie kalendarzowej owulacji) byłam przez ok 7 dni bardzo podniecona, zwracałam na siebie uwagę mężczyzn śluz miałam gęsty - ogólnie wszystkie moje objawy dni płodnych. Dodam, że byłam wtedy na 2 tygodnie w Hiszpanii.
Po tym incydencie poszliśmy pod prysznic, tam się pieściliśmy bez współżycia. Potem jeszcze raz po wyjściu się kochaliśmy i wszystko było ok. (oczywiście z prezerwatywą i też we mnie nie skończył).
Następnego dnia gdy sama się sobą zabawiałam zauważyłam, że coś we mnie zostało. Z siebie wyjęłam czubek prezerwatywy. Zastanawiałam się jak mój chłopak pod prysznicem nie wyczuł tego palcami?
I teraz stres. Czy znajdował się tam preejakulat? Nawet jeśli tak to mój chłopak przed przyjściem do mnie mówił mi, że się wymoczył w gorącej wodzie w wannie. Czyli, że tak powiem powinien się wypłukać. Bo w końcu jest to wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołów cewkowych a plemniki powstają w jądrach. Czyli z tego co czytałam plemniki zostają z "wcześniejszych akcji po drodze".
Boję się, niby mój okres mogę spokojnie przewidywać patrząc na datę w drugiego dnia mojej wcześniejszej menstruacji. Więc to, że 3 dni jej wyczekuję to nie powinno mnie wcale martwić. Jednak strasznie histeryzuję i mam pytanie jakie mogłoby być prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam,
Wraz z moim chłopakiem kochaliśmy się lecz pękła nam prezerwatywa, po 7 godzinach wzięłam tabletkę 72 po, lecz dzisiaj zauważyłam, że kawałek prezerwatywy wydostał się z mojej pochwy i został na majtkach. Dodam, że partner nie kończył we mnie lecz na zewnątrz. Martwię się o to że nasienie (czasami przed wytryskiem wydobywa się ejakulant)mogło zostać w tym kawałku prezerwatywy i tabletka 72 po nie zadziała, były to moje dni niepłodne.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1233

A wiec 5.09. miałam okres , kochałam sie z chłopakiem 14.09 i niestety pekła nam gumka po 64 godzinach zazyłam tabletke escapelle . Moj cykl trwa ok.29, 30 dni . przez kolejne pare dni po zazyciu tabletki mialam lekką goraczke i czasami pobolewalo mnie podbrzusze i czuje sie taka pełna . Czy moge byc w ciazy? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Patrycja234

Witam,
Wydaje mi się, że twoje obawy są nie słuszne. Po pierwsze zażyłaś tabletke "po" , a po drugie objawy ciąży nigdy nie występują tydzień po zapłodnieniu. W razie czego, proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

~Ewelina1233
A wiec 5.09. miałam okres , kochałam sie z chłopakiem 14.09 i niestety pekła nam gumka po 64 godzinach zazyłam tabletke escapelle . Moj cykl trwa ok.29, 30 dni . przez kolejne pare dni po zazyciu tabletki mialam lekką goraczke i czasami pobolewalo mnie podbrzusze i czuje sie taka pełna . Czy moge byc w ciazy? prosze o pomoc

Radzę poczytać Ci ulotkę. Tam masz opisane wszystkie możliwe skutki tableteki po .

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałam zapytać się jakie jest ryzyko zajścia w ciąże, jeśli dzisiaj z chłopakiem pękła nam gumka i on miał wytrysk we mnie. Zorientowaliśmy dopiero po, dokładnie nie wiemy w jakim momencie to się stało. Mam dni niepłodne i okres powinnam dostać za jakieś 10 dni ( poprzednia miesiączka 9.09, cykl 28-29 dni). Co mam robić ? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam,
Ostatnio okres miałam 24września, dzisiaj tj. 14października, współżyłam z partnerem jednak pękła nam prezerwatywa.
Nie miał on jednak wytrysku, przed ani w trakcie stosunku.
Gdy pękła odrazu się zorientował po innym uczuciu - w środku członek był około 3cm na dosłownie sekunde.
Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ? Nadmienie także, że na członku podczas zakładania prezerwatywy znajdowało się troche jego wydzieliny.
Prezerwatywy - Durex Performence Intens.

Odnośnik do komentarza

Miałam okres 02.10. Moj cykl trwa ok 28 -30 dni. 27.10 kochalam sie z chłopakiem i pekla nam gumka, skonczyl we mnie następnego dnia mialam juz objawy okresu takie jak ból piersi, mimo wszystko 22 godziny po stosunku zazylam tabletce " po " czy moge byc w ciazy? czy na opoznienie może. mieć również to ze 2 miesiace temu też zazylam ta tabletke, proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...