Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...ka

mam pytanie mialam dni plodne od 29 maja do 6 maja a wieczorem 6 maja mialam pole jajniki mnnie bolaly i bola mnie okropnie piersi i nigdy mnie tak bardzo nie bolaly piersi i mam zyly na piersiach a tego terz wczesniej nie mialam a podobno ostatnie dni sa najbardziej plodne i 6 maja wieczorem czulam ze mma te ni i kochaam sie z mezem i czy joz moglo dojsc do zaplodnienia a wczesniej terz sie kochalam kilka razy i czy moge byc w ciazy bo staramy sie zmezem prosze o konkretna odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość ja...10

Dzien Dobra
Mam Pytanko.
leżałem z dziewczyna w łóżku i zabawialismy sie nie dosło do stosunku, jednakże doszło do wytrysku. wytrysk niemiał bezposredniego kontaktu z szyjka macicy. Poszlismy sie wykompac pod prysznic po spłukani woda zaczelismy sie znowu zabawiac robiłem jej dobrze palcem. I w Tym moje Pytanie czy Mogła zajsc w Ciąże? Prosze o szybka odp
z Poważaniem

Odnośnik do komentarza
Gość os...ka

Witam mam 18 lat niestety kochałam się przez dwie godziny bez zabezpieczenia w trakcie moich płodnych dni. Chłopak robił przerwy (nie wychodząc ze mnie) dla opóźnienia swojego wytrysku. Nasz stosunek nie zakończył się również wytryskiem (nie wytrysnął we mnie). Martwię się jednak o plemniki zawarte w preejakulacie. Nie szukam pouczeń o mojej nieodpowiedzialności, pragnę dowiedzieć się jak ocenia się szanse zapłodnienia w przypadkach mi podobnych. Proszę o odpowiedź !

Odnośnik do komentarza
Gość ad...91

Dzień dobry!
Stosuje lek yasminelle od 3 lat. Zawsze zaczynam blister od poniedziałku.
W tym miesiącu zaczęłam go od wtorku. Seks uprawiałam w piątek (bez dodatkowego zabezpieczenia), oprócz tego zapomniałam w drugim tygodniu przyjąć tabletki (w tym samym dniu uprawiałam seks) i zażyłam ją dopiero następnego dnia. Czy powinnam obawiać się ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
Mam dość nie typowy problem uprawiajac seks z moja dziewczyną pekła prezerwatywa plemnikobójcza i nie jestem pewny czy sperma znajduje sie w pochwie czy tez nie (50 na 50 %) wiem ze na obrzerzach pochwy była. Dziewczyna po stosunku przemyla swoje miejsce intymne zrobimy jeszcze test i zobaczymy wynik ale testy nie zawsze mówią prawdę prosił bym o odp z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam.Trzy miesiące temu urodziłam dziecko.Od tego czasu moje cykle trwają sześć dni i występują co trzydzieści dni,nie karmię piersią.Kochałam się z mężem w dniu 24 czerwca,a ostatnią miesiączkę miałam czwartego czerwca.Podczas stosunku po wytrysku pękła nam prezerwatywa.Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość ed...81

WItam,
Wczoraj kochałam sie z chłopakiem i na początku stosunku pękła nam prezerwatywa, nie doszło do wytrysku i od razu wyszedl jak uslyszelismy. Strasznie sie boję, dodam że ostatnią miesiączke mialam12 czerwca, sprawdzalam w kalendarzyku i niby wczoraj- czyli 18 dzien cyklu - mial byc nieplodny. Proszę o radę, czy iść jutro do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Podczas stosunku z moim chłopakiem pękła nam gumka, ale przedtem cztery razy miał wytrysk, a po stosunku dokładnie się umyłam. Powinnam mieć teraz na dniach okres, więc czy jest możliwe, że zajdę w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, Uprawiałem stosunek z swoja dziewczyna 12dnia cyklu, dzień wcześniej odczuwała ból podbrzusza, podczas stosunku pękła prezerwatywa, zauważyłem to po jakiś 10 minutach stosunku, wcześniej sprawdzałem i była cała. nie doszło do wytrysku, Kobieta ma cykl 26 dni, czasem o dzień lub dwa wcześniej. Dodam ze pale paczkę papierosów na dziennie. Jakie jest ryzyko ze coś zmajstrowałem ? Z góry dziękuje za odpowiedz, Pozdrawia.

Odnośnik do komentarza

Witam Cię,

Jeżeli okres się spóźnia a miałaś stosunek, podczas którego mogło dojść do zapłodnienia, najrozsądniej będzie jak wykonasz test ciążowy.
Jeżeli test wyjdzie negatywnie a krwawienie menstruacyjne nie pojawi się przez najbliższe trzy cykle miesiączkowe, wówczas konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Jeżeli jesteś zaniepokojona, to najlepiej jak od razu pójdziesz do ginekologa i zbadasz się.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość S.rcsg47wf

Witam ! Jestem 4 dni po okresie i uprawiam seks z moim chłopakiem , miał on prezerwatywę lecz ona nam pękła , nie wiemy w którym momencie , wytrysk był na zewnatrz czy jets możliwość zajścia w ciążę ? Proszę o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Możliwość jest bo przed wytryskiem wydziela się preejakulat. Jednak nie wszyscy mężczyźni go wytwarzają i nie zawsze są w nim plemniki zdolne do zapłodnienia. Także na dwoje babka wróżyła....Jeśli byłaś np. w 10 czy 11 dniu cyklu to ryzyko wzrasta.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie, współżyłam z chłopakiem, było z gumką , gumka pękła ale nie doszedł mi w pochwie, spóźnia mi się okres, i przed dniem spodziewanej się miesiączki zrobiłam test i wyszedł negatywny. Współżyłam ok tydzień przed robieniem testu i do tej pory nie robiłam tego, czy to możliwe ze jestem w ciąży? mam nieregularny okres przypominam , spóźnia mi się już ok 3 dzień , test wyszedł negatywny.. prosiłabym o pomoc ..

Odnośnik do komentarza

Witam ! Uprawiałam petting z chłopakiem w dniu płodne, dostał od wytrysku, nasienie znalazło się na jego rękach. odczekaliśmy parę minut,oboje wytarliśmy ręce, i mój chłopak ponownie zaczał piescic moje narzady. Pytanie, czy mogło dojść do zapłodnienia ? Od tamtego czasu odczuwam bole jajników..

Odnośnik do komentarza

Kochałam sie z moim chlopakiem 5.08 ostatnia miesiaczke mialam 13.07 , trwala ona 7 dni . niestety miesiaczke mam nieregularna i czasem bywa ze mam ja co drugi miesiac ... Podczas stosunku a wlasciwie na jego koncu pekla nam prezerwatywa a wytrysk wystapil po za pochwa lecz nie jestesmy pewni... Prosze o jak najszybsza pomoc !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...