Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa u nastolatka


Gość Mateusz856

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest normalne. Kobiety też mają różnych rozmiarów genitalia, są i takie które przeciętny 15 centymetrowy penis co najwyżej skrzywdzi bo za duży jak i takie dla których większośc monstrum będzie za małe.

Poza tym, wklejone z innego mojego posta: Podstawowa lekcja anatomii, łechtaczka jest głównym źródłem doznań u kobiety, nie pochwa, od penetracji osiągnąć orgazm jest w stanie tylko 20% kobiet. Tak, dwadzieścia.

Generalnie samym przód-tył wielu kobiet nie zaspokoicie, trzeba też trochę palcami popracować, i inne rzeczy jak PiV(penis in vagina) robić, bo to nie jest koniec seksu.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 16 lat podczas spoczynku mój penis ma 3-4 cm a gdy stoi ma 11-13cm to chyba normalne. Jeszcze jedno bo gdy (brzydko mowiąc) się spuszczę to nie wiem dlaczego ale staje sie grubszy niż gdy staje a nie wale :-D mam jeszcze 1 problem bardzo czesto moj penis staje z byt powodu czesto staje sie tak ze gdy siedze on staje gdy stoje on staje. Wgl czesto staje. To normalne ? Prosze o szybka odpowedz

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Mam 15 lat i pewien problem a zarazem pytanie. Moj penis ma 15cm lecz nie moge zdjac skorki(napletka) z penisa. Podczas erekcji gdy mocniej sciagne w dol to troszke schodzi, nigdy nie lubialem tego uczucia. Nigdy nie uprawialem seksu, w najblizszym czasie ma byc moj 1 raz lecz nie wiem czy to normalne ze skorka nie schodzi do konca. I mam jeszcze jeden problem, moj Penis sie praktycznie nie zmienia z wygladu tylko dlugosci, mam dalej tak zwanego baby-penis czyli nie mam takiego jak maja mezczyzni, tylko takiego jak dzieci. Wstydze sie porozmawiac o tym z rodzicami a co dotego pojsc do lekarza.
Ps: Nie jestem obrzezany.
Pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza

Stulejkę ściąga się chirurgicznie.
Mówisz, że jak sam próbujesz to trochę schodzi.
A więc próbuj sam delikatnie sobie ściągać, najlepiej podczas kąpieli, kiedy skóra jest zmiękczona. Po troszeńku aż się uda do końca i problem z głowy.
Nie wiem, ale możesz mieć problem podczas seksu ze stulejką.

Co do wyglądu.. dalej dzieckiem jesteś, więc nie oczekuj nie wiadomo czego w wieku 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Poncios

Ej słuchajcie mam 15 lat i mam problem, mam ku***a ... (tak brzmią wasze wypowiedzi :D panowie nie dołujcie się jesteśmy w okresie dojrzewania wszystko git a jak są obawy to do urologa.) A tak swoją drogą to mam 8 jak leży i 14,5 ja stoi na baczność w obwodzie ma 11

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...