Skocz do zawartości
Forum

nerwowość


Gość anit1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anit1234

Witam moim problemem jest nie panowanie nad emocjami. Często zaczyna się od drobnych nieporozumień z partnerem a kończy się wielką awanturą. Nie panuję nad sobą krzyczę przeklinam wiem ze robię zle ale nie mogę nad tym zapanować mój partner wyzywa mnie od psychicznych i każe mi się leczyć. Kiedys byłam u psychiatry kiedy miałam problemy z teściową i dochodziło do kłótni opowiedziałam swoja historie lekarzowi ale stwierdził ze nie widzi podstaw do leczenia. Nie wiem co robic bo meczy mnie to ze tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Proszę o pomoc boje się ze przez moje zachowanie mogę stracić rodzinę.

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem, to bezczelne, gdy partner mówi Ci, że jesteś psychiczna itp. Albo, że powinnaś się leczyć. To chamskie. Uważam, że powinnaś mu dać w papę.
Poza tym, podejrzewam, że Ty jesteś nadpobudliwa, a on z kolei plecie bzdury.
Także rada taka, uważaj na to, co mówisz, bo z tego co wiem, faceci nie lubią gadatliwych bab, no chyba że ma ta baba głupawkę i się śmieje.
Ale poza tym, na codzień, nie warto kłócić się o pierdoły, lepiej przemilczyć.
Jeśli wasze spory nie są poważne, to podejrzewam, że jest to poprostu typowe, tradycyjne, szczere wykłócanie się partnerów. Moi rodzice kochają się ponad życie, a mimo to kłócą się średnio raz na godzinę. A więc dość często :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...