Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znaleźć takiego psychologa?


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję psychologa który będzie młody i najlepiej ateista. Znacie takiego w Lublinie? Jeśli nie to jak takiego znaleźć ( w jaki sposób) . wolałbym młodego psychologa bo moim zdaniem on lepiej zrozumie to co mam na myśli. Mam pewien problem z masturbacją a starszy psycholog to powie że masturbacj a to zło i w ogóle a przecież nawet lekarze mówią że to normalne. Ateista dlatego że mam kilka problemów z wiarą a byłem u wierzącego psychologa i on zamiast pomóc to probuje nawracać.Znacie takiego w Lublinie? Jeśli nie to jak takiego znaleźć ( w jaki sposób) .

Odnośnik do komentarza

najlepiej poprzez kontakty nieformalne, tzw. pocztę pantoflową, pytać wprost oczywiście też możesz, ale tak naprawdę gdybyś trafił na własciwego o psychologa, to nie ma znaczenia, czy jest ateistą czy nie, jakie ma poglądy. Dla dobrego psychologa liczy się wyleczenie pacjenta oczywiście zachowując niejaki dystans, bo pewne wybory to rzecz tylko i wyłącznie nas samych - takie myślenie cechuje profesjonalistów. także wystarczy znaleźć kogoś takiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...