Skocz do zawartości
Forum

Znajomości internetowe


Gość Olcixxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olcixxx

Witam,
Mam pewien problem, poznalam chłopaka na dość popularnej stronie dla singli, którzy szukają miłości, od razu wpadł mi w oko, więc zaczęliśmy pisać że sobą, po dłuższym czasie poprosił mnie o numer telefonu więc się zgodzilam i wtedy się zaczęło natarczywe dzwonienie w każdej chwili nawet jak jestem w szkole, wieczorami, sms cały czas i czułe słówka które wydają mi się nachalne, w każdym smsie koteczku, skarbie, kochanie, na początku wszystko ok ale teraz zaczęło mnie to męczyć strasznie. Nie odpisuje może z minute gdy on do mnie pisze i zawsze jest sms z tym żebym odpisała co doprowadza mnie do szału. Teraz pytanie co mam robić i jak to skonczyć?

Odnośnik do komentarza

Ten chłopak z pewnością nie jest opanowany. Tak od razu takie słowa i nachalne telefony i smsy? Mi się wydaje, że coś jest z nim nie tak. Porozmawiaj z nim przez telefon i powiedz co o tym myślisz i zwróć uwagę na jego reakcję, na sposób rozmowy, ton głosu. Jeśli był taki w poprzednich związkach, to nic dziwnego, że były nieszczęśliwe.

Odnośnik do komentarza

"po tylu nieszczęśliwych związkach może sobie coś zrobić"
A co, wymiana maili i SMSow to już związek ,że chłopak mialby sobie coś zrobić. Jak taki natarczywy, to może jeszcze dojdzie z czasem do Twojego adresu i Tobie może coś zrobić- nie pomyślałaś. Zmien nr telefonu lub zablokuj jego nr i nie nawiązuj żadnych dalszych z nim kontaktow- chyba widzisz,że to nie jest normalny sposób bycia chlopaka o jakim marzy dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Gość lili1996

jestem zalamana. najpierw robisz chlopakowi nadzieje (wiedzac ze juz wiele wycierpial w swoich zwiazkach), a pozniej chcesz zrywac znajomosc ot tak? W stylu "juz mnie nie obchodzisz, nie znam Cie, spierdalaj, mam nowego chlopaka" ?
Przepraszam bardzo, ale skoro (z tego co wnioskuje) byliscie sobie bliscy, to czemu nie umiesz z nim szczerze porozmawiac?
Nie mozna bawic sie ludzmi.Dziewczyno, zebys Ty czasem nie stala sie kiedys ofiara ludzi wlasnego pokroju.

@kikunia, chlopak bez powodu nie wysyla do niej sms (tracac kase i czas) napewno dostal sygnal ze ma szanse i perspektywy na zwiazek z nia. Niestety niektoe dziewczyny, (dla mnie to sa glupie piczki) bawia sie facetami.

Odnośnik do komentarza

@lili 1996
Bez powodu nie traciłby kasy i czasu. Jesli ma opcję abonamentową,że w Polsce SMS i rozmowy ma w ramach abonamentu, to dodatkowej kasy nie traci. Natomiast czas traci, ale nie jest wiadome dlaczego, może mieć niezbyt czyste zamiary wobec dziewczyny jak jest tak natarczywy. Zawsze uważam, że system wewnętrzny ostrzegawczy jeśli w nas dziala, to trzeba go sluchać. Autorka czuje,że powinna zerwać tę znajomość, to powinna i już. Swietnie ludzie w realu sie maskują a w znajomościach internetowych chyba jeszcze bardziej. Poznając rożnych ludzi uczymy się podświadomie odbierać sygnaly nie tylko te werbalne, ktore do nas docierają. Te inne sygnaly mówią nam,że trzeba się wymiksować ze związku, to zdrowiej to zrobić teraz niż potem plakać, że nie było sie dość ostrożnym.Oczywiście można spróbować zrobić to kulturalnie, ale jeśli druga strona nie chce takiej formy zrozumieć to trzeba zrobić radykalnie.

Ponadto co to za związek: maile i SMSy, rozmowy telefoniczne- to zaledwie znajomość.

Jesli jest prawdą, że tak Ci dokuczali w szkole jak piszesz, to w stosunku do innych z czasem wyrabiasz w sobie tyle tolerancji, wspólczucia? Nie masz instynktu samozachowawczego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...