Skocz do zawartości
Forum

Dopalacze u nastolatka


Gość sunz1480

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sunz1480

Witam, mam 15 lat i proszę o pomoc. na wakacje postanowiłem zapalić "MAGIKA" coś takiego, miałem jakiś ATAK typu: - Drgawki - Spinanie mięśni - Szybkie bicie serca - tętno 180/60 - Nie miałem śliny a teraz potrafię się zająkać ( nigdy się nie jąkałem ) powiedzieć głupotę głupie zachowanie przy rodzicach. co mam zrobić ? ;((

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Bardzo prawdopodobne, że dopalacze przyczyniły się do wystąpienia choroby o podłożu neurologicznym lub psychogennym. Konieczna może okazać się interwencja u lekarza. Jedynym wyjściem będzie poinformowanie rodziców o tym co się stało. Po rozmowie powinieneś wybrać się na wizytę do lekarza. Nie odkładaj tego, gdyż obecne zmiany mogą się pogłębiać.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam na imię Jakub,mam 16 lat i mam pewien bardzo dziwny problem. A mianowicie rok temu w wakacje razem z kumplem zapaliliśmy ''Marichuane'' ale z tego co się okazało potem to nie była Marichuana tylko Dość mocne Dopalacze.Miałem taką ostrą banię że zabrała mnie karetka bo straciłem przytomność. Od tamtej pory nie tykałem się dopalaczy ani nic w tym stylu. Lecz jakieś 4 miesiące temu kumple dość starsi (20/19 lat) poczęstowali mnie dopalaczem. Wiedziałem że to słaby towar i nic mocnego mnie nie klepnie. I tak tez było. Ale od tamtej pory mam dziwne hmm... jak by to określić zaburzenia umysłowe lub lepiej to określę Skutki uboczne. Np. Gdy się w coś wpatrzę lub jestem na czymś skupiony całe ciało zaczyna mi drzeć robi mi się sucho w ustach. Raz to już myślałem że to będzie mój koniec leżałem na łóżku słyszałem jak moje serce (Mocno) bije,Cały się trzęsłem (jak bym miał padaczkę) ale potrzymało mnie z 15 min tak i puściło.
Do tego palę papierosy i czy to też może mieć jakiś wpływ na to ?.
Bardzo proszę o odpowiedź i z Góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Sajomajo, sprobuj odstawic palenie papierosow na jakies kilka dni, byc moze nie powinienes miec zawyzonego poziomu dopaminy w mozgu, bo dym nikotynowy powoduje wlasnie taki stan rzeczy, postaraj sie sobie pomoc, jesli sprobujesz, i po np. kilkudniowej abtynencji od papierosow nie bedziesz mial juz zadnych niepokojacych objawow, to poprostu napisz, a ja postaram sie znalesc inna przyczyne.. :-)

Trzymaj sie:-)
Pare dni bez fajek ci nie zaszkodzi, a moze wiele zmienic :-)

Odnośnik do komentarza

Sajomajo, a co do dopalaczy, to one wywoluja u osob normalnych psychozy roznego rodzaju, wiec jak chcesz byc w stanie psychotycznym, takim jaki cechuje ludzi, ktorzy maja stwierdzone rozne choroby umyslowe, to pal, ale jak Ci sie bedzie dzialo cos zlego z psychika to na wlasne zyczenie...
Palac dalej takie cos, po tym jak sie zawiodlo na dzialaniu czlowiek pokazuje sam sobbie, ze jest slaby i ma zaburzana swiadomosc...

Nie pal substancji niewiadomego pochodzenia, i o niewiadomym skladzie, bo bedziesz mial problemy sam ze soba, i wszyscy twoi bliscy przez Ciebie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...