Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość e...l

Jak zlikwidować otyłość brzuszną?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolionabj

Mi udało się tego dokonać poprzez zasrtosowanie odpowiedniej diety w połączeniu z Foreverslim i ćwiczeniami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika 3

U mnie sprawa była prosta. 3 miesiace czasu, Foreverslim, dieta i ćwiczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandra3344

Mi się udało po tym jak obok diety zastosowałam Slimunox oraz zaczęłam regularnie ćwiczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MisiaPysia1

Ja zaczęłam do swojej diety 2 razy dziennie brac slimunox, w miesiąc chudłam około 4-5kilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beatrycze4

Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Slimunox.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oopeth

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirella23

Moim zdnaiem nie ma lepszego srodka w walce z nadwagą, jak Foreverslim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina23

W moim przypadku rewelacyjnym sposobem na walkę z nadwagą okazało się zastosowanie Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...