Skocz do zawartości
Forum

Czy geja można zapłodnić?


Gość leszcz777

Rekomendowane odpowiedzi

:( ja współżyłem z kolegą, szymon się nazywał... no i on mnie poruchał, ja jego i tak nawzajem potem lodzik, i się boję czy nie zaszłem, po 1. w penisie robi mi się jakieś coś... i to mi rośnie, jak coś ja nie wkręcam was, mam objawy ciąży...
1. mdłości. 2. Słabości. boli mnie brzuch i czuję jakieś wiercenie w brzuchu (przewracanie)

Odnośnik do komentarza

Koles operacje sobie zrobil dla tego zaszedl w ciaze myslal ze dostanie majatek Ginesa ale sie pomylil
wiem po sobie ze meszczyzna nie moze zajsc w ciaze uprawiam sex od 4 lat i jakos nie jestem w ciazy.
Poza tym biologia co niektorym sie klania,jak byscie na lekcjach uwazali to by takich pytan nie bylo:-)
jestem wykladowca na Uniwerku w Warszawie wykladam biologie od A do Z zapraszam na konsultacje pozdrawiam serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza

Uprawinie sexu jest bardzo przyjemne i rozkoszne o ile tego pragniesz i nie jestes zmuszany do sexu bo to zadna przyjemnos.Najlepiej jet uprawic sex delikatnie i romantycznie wtedy nawet bolu nie czujesz a jak nie szanujesz swego ciala tylko robisz o z kazdym a nie z milosci to nie dziw sie ze boli tak juz jest w zyciu .Urodzeni pasywi wiedza cos o sexie tacy sa najlepsi jak znasz urodzonego pasywa to porozmawiaj z nim on ci wszystko wyjasni sa rowniez pasywi ktozy lubia osra jazde bo romantyczny sex ich nudzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...