Skocz do zawartości
Forum

Dziurawa prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Piechu27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piechu27

Witam serdecznie.Mam pytanie czy moja narzeczona może być w ciąży a ja skończyłem w srodku partnerki,a kochalismy się z gumką a okazało się jak wyciagnełem ,że prezerwatywa w kilku miejscach miała dziurki i wyciekało z niej mało spermy.Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Piechu27

ostatni okres dostała 16lutego i skończył jej się 20 lutego ,a ta nasza sytułacja zdażyła się 6marca.Bo ja się tak na tym nie znam za bardzo .Postaraj mi się to opisać.Dziękuje bardzo Urszula.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Piechu27

Witam serdecznie.Mam pytanie czy moja narzeczona może być w ciąży a ja skończyłem w srodku partnerki,a kochalismy się z gumką a okazało się jak wyciagnełem ,że prezerwatywa w kilku miejscach miała dziurki i wyciekało z niej mało spermy.Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Piechu27

Witam serdecznie.Mam pytanie czy moja narzeczona może być w ciąży a ja skończyłem w srodku partnerki,a kochalismy się z gumką a okazało się jak wyciagnełem ,że prezerwatywa w kilku miejscach miała dziurki i wyciekało z niej mało spermy.Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

A ile zazwyczaj trwa jej cykl? Bo 6 marca była w 18 dniu cyklu. A dni płodne wylicza się następująco: aby doszło do zapłodnienia musi być owulacja, a zazwyczaj ma ona miejsce na 14 dni przed końcem cyklu. Dni płodne są na trzy dni przed owulacją, w dniu owulacji i jeszcze ze dwa po niej.

Odnośnik do komentarza
Gość Piechu27

Hej w tym jest problem kiedy ma owulacje ,a nie chce mojej kobiecie się o to pytać bo ona ostatnie dnie żyje w stresie.Okres miała 16lutego i skończył się 20 lutego.Jesteś w stanie to obliczyć mniej wiecej?z góry bardzo dziękuje,bo sam nie wiem co mam zrobić.Tym bardziej zaznaczam,że ona zyje w stresie bo ma problemy z byłym.ale z tego co wiem to okres jej sie tak nie spózniał.a twoim zdaniem w marcu kiedy powinna dostać okres?Uzasadnij mi to i rozpisz to bardziej.bo sam nie wiem co mam robic!!!Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Piechu27

Mam pytanie troche możne dziwne ale boje się troszkę.Moja narzeczona miała okres od 16-20lutego a teraz dostała 25marca.Czy może być w ciązy jeśli 6marca kochałem sie z narzeczoną i jak się póżniej okazało w lilku miejscach była dziurawa prezerwatywa,a jak ściągłem prezerwatywe to wyciekała z niej sperma,że mimo okres dostała 25 marca może być w ciązy,a zanaczam,że troche przybiera na wadze.Proszę o szybką odpowiedż. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...