Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę bez stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dziewicą. Z moim chłopakiem parę razy odbyliśmy stosunek analny, gdzie raz skończył we mnie. Czasami jego członek wysunął się i dotknął mojej pochwy, jednakże nie wiem czy były na nim ślady spermy czy nie. Do tego zaspokajam go ręką i zdarza się, że po wytrysku, jestem ubrudzona jego nasieniem, jednakże zaraz szybko się wycieramy. Nieraz po tym on robi mi palcówkę. Czy jest szansa zapłodnienia w takim przypadku? Od paru dni bolą mnie piersi (nigdy tak nie było) i częściej muszę korzystać z łazienki. To podobno objawy ciąży. Na razie czekam na miesiączkę, którą powinnam dostać z kilka dni, ale boję się, że się nie doczekam. Jestem przerażona! Wiem, że sama sobie jestem winna, ale uznałam, że poprzez petting, nic się nie stanie. Może i mam 19 lat, ale wciąż pozostaję niedoświadczona.
Proszę o sensowne odpowiedzi i nie ocenianie mnie.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze - nie jesteś dziewicą. Nie przestaje być dziewicą kobieta, która utraciła błonę dziewiczą, tylko ta, która uprawiała seks - nawet oralny lub analny.
A co do sedna - w czasie dni płodnych szansa na zapłodnienie wynosi jedynie 30%, co dopiero, gdy nie doszło do wytrysku. Aby doszło do poczęcia potrzeba wiele milionów plemników - nawet jeśli sperma trafi do pochwy z palcami, to ilośc plemników w niej zawarta będzie niewystarczająca. Szansa na ciążę PRAKTYCZNIE ZEROWA.

Odnośnik do komentarza

~Noweskdk
Po pierwsze - nie jesteś dziewicą. Nie przestaje być dziewicą kobieta, która utraciła błonę dziewiczą, tylko ta, która uprawiała seks - nawet oralny lub analny.
A co do sedna - w czasie dni płodnych szansa na zapłodnienie wynosi jedynie 30%, co dopiero, gdy nie doszło do wytrysku. Aby doszło do poczęcia potrzeba wiele milionów plemników - nawet jeśli sperma trafi do pochwy z palcami, to ilośc plemników w niej zawarta będzie niewystarczająca. Szansa na ciążę PRAKTYCZNIE ZEROWA.

A jeśli chłopak członkiem wejdzie do pochwy (nie całkowicie, tylko trochę) to jak wtedy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...