Skocz do zawartości
Forum

Ból w nogach POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka tygodni temu ściągnięto mi gips z nogi (złamana IV kość śródstopia), w czasie noszenia gipsu brałam leki przeciwzakrzepowe, wystąpiła też długa miesiączka trwająca 13 dni. W sumie od tego czasu zaczęły się bóle, jeszcze gdy miałam na nodze gips. Lekarz przy ściąganiu powiedział, że to tylko dyskomfort przez noszeniu gipsu, ale to już było jakiś czas temu a w nocy i czasem w dzień łapią mnie skurcze w obu nogach, ciągnący ból i pieczenie wewnątrz. Czy to może być niedobór żelaza wywołany utratą dużej ilości krwi? Czy może coś z żyłami? Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

To nic dziwnego, że po braniu zastrzyków przeciwzakrzepowych wystąpiła tak długa miesiączka. Ja kiedyś po głupiej aspirynie wziętej w trakcie miesiączki miałam problemy. Na pewno powinnaś wziąć witaminy, ale też magnez i może wapń. Skoro brałaś Clexane, czy coś podobnego, nie powinno być zakrzepicy, ale wykluczyć nie można. Jeśli ból by się wzmagał, noga robiła się czerwona, obrzęknięta, konieczna wizyta na SORze

Odnośnik do komentarza

No właśnie w wyglądzie noga jest w porządku, żadnych sinień czy czegokolwiek. A ból nad ranem przechodzi i w dzień nie boli, wieczorem zaczyna troche rwać, a w nocy drętwienia, skurcze itp. Jeszcze kiedy chcę rozmasować udo to czuję jakby mięśnie w środku bolały. Brałam właśnie i clexane raz dziennie i cyclo3fort trzy razy dziennie wpierw po trzy, później po dwie. Jedynie przy tym wydłużonym okresie przestałam brać cyclo3fort na dwa dni, żeby się ta miesiączka skończyła. Przy bólach smaruję nogi lotionem 1000 i jeśli nie przechodzi biorę ketonal, a wtedy po jakiejś godzinie przechodzi. Dziś zaczęłam brać falvit, mam nadzieję, że pomoże. Dziękuję bardzo Pani za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...