Skocz do zawartości
Forum

Chec oddania moczu podczas seksu


Gość Osoba30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem chlopakiem wiek ok 25 lata ,moj problem polega na tym ze podczas masturbacji lub wzwodu lub wspolzycia z dziewczyna momentami mam wrazenie ze musze isc do lazienki siku, i tak tez robie dopiero wtedy po odsaniu w niewielkim stopniu uryny czuje ulge.
Jest to bardzo krempujace szczegolnie podczas stosunku i juz niewiem co z tym mam robic . Czy moglby mi ktos pomoc ??

Odnośnik do komentarza

Najpierw siknij do pochwy podczas pełnej erekcji, później pisz. Piszesz bzdury, gdyż jest przełącznik w cewce moczowej i albo sperma albo mocz. Wiem to z praktyki, gdy penis stoi wysikać się nie da, musi opaść.
Nie wiem jak jest u kobiet, czy podczas podnicenia i czucia penisa w pochwie mogą siknąć moczem. Zatem, proszę kobiety o wpisy.

Odnośnik do komentarza

~Jarek30
Najpierw siknij do pochwy podczas pełnej erekcji, później pisz. Piszesz bzdury, gdyż jest przełącznik w cewce moczowej i albo sperma albo mocz. Wiem to z praktyki, gdy penis stoi wysikać się nie da, musi opaść.
Nie wiem jak jest u kobiet, czy podczas podnicenia i czucia penisa w pochwie mogą siknąć moczem. Zatem, proszę kobiety o wpisy.

Kiedyś czytałem że u kobiet jest jak u nas (albo wytrysk kobiecy albo mocz). Często kobiety mylą jedno z drugim i wydaje im się iż zaraz popuszczą mocz, a w rzeczywistości to wcale nie jest mocz...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...