Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza miłość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około dwóch lat nie daje mi spokoju pewien problem. Jestem z moim chłopakiem od prawie 4 lat, ale po dwóch latach związku nadszedł taki okres, kiedy nie potrafiliśmy się porozumieć i krzywdziliśmy siebie nawzajem. Wtedy pojawiły się u mnie myśli o mojej pierwszej miłości. Nie była idealna, ale były to bardzo silne uczucia, które zawsze miło wspominałam. Początkowo uznałam, że te myśli to nic złego i na pewno miną. Wprost przeciwnie. Minęły prawie kolejne dwa lata, a myśli nie zniknęły. Tęsknię za pierwszym chłopakiem, wspominam go codziennie, nie wiem, co się ze mną dzieje. Z pierwszą miłością byłam dwa razy, pierwszy związek skończył się nagle, co bardzo mocno przeżyłam, drugi po półrocznej przerwie zakończyłam ja, gdyż uznałam, że to już nie to samo. (Miało to miejsce pod koniec 2011). Niedawno nadarzyła się okazja, by skontaktować się z pierwszym chłopakiem, dlatego napisałam, by w końcu dowiedzieć się na czym stoję i móc ruszyć dalej. Ale choć były chłopak mnie już nie chce, ja jeszcze bardziej zamknęłam się w sobie. Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Martwi mnie fakt, że upłynęło tyle lat i te myśli pojawiły się tak nagle i ze mną zostały. Czuję się dziwnie. Sama już nie wiem, czy zależy mi na byłym chłopaku, czy tęsknię za wydarzeniami z jego udziałem. Nie wiem, co mam robić, pogubiłam się. Przez to wszystko uczucie do obecnego partnera stopniowo wygasało, choć zmienił się i obecnie nie mam mu nic do zarzucenia. Wiem, że mnie kocha i tym bardziej jest mi przykro, że tak to wszystko wygląda..Chciałabym odżyć, przestać wspominać i cierpieć. Ta sytuacja jest ciężka i już sama nie wiem, co powinnam zrobić. Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczna za każdą poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...